tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Skleptech 11 +13 25
2 . Cloud Raiders (Kuźniki) 11 +25 23
3 . WSOWL (trawa) 11 +10 23
4 . Prezesi 11 +7 17
5 . Blitz Wrocław 11 +1 16
6 . Hectas 11 -2 15
7 . WSOWL II 11 +1 14
8 . Przyjaciele Tifosek 11 -10 14
9 . RTV Euro AGD (Kuźniki) 11 -3 12
10 . Kuchcik Kuźniki 11 -9 12
11 . Rycerze Ni 11 -13 8
12 . White Stars 11 -20 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Marek Olszewski Napastnik Hectas 12
Jacek Dudała Pomocnik Kuchcik Kuźniki 9
Damian Waliłko Napastnik WSOWL II 8
Grzegorz Słonina Napastnik Cloud Raiders (Kuźniki) 8
Adam Łapeta Pomocnik Skleptech 7
Amadeusz Siwik Napastnik Hectas 7
Łukasz Bojarski Pomocnik Przyjaciele Tifosek 7
Konrad Hajdamowicz Napastnik Prezesi 6
Marcin Kalisz Pomocnik Hectas 6
Jakub Lewalski Pomocnik Blitz Wrocław 6
Dariusz Kubiszyn Pomocnik Skleptech 6
Dawid Woźniak Napastnik Cloud Raiders (Kuźniki) 6
Piotr Mikołajec Napastnik Cloud Raiders (Kuźniki) 5
Łukasz Kopyś Pomocnik RTV Euro AGD (Kuźniki) 5
Michał Biskup Pomocnik Blitz Wrocław 5
Daniel Mosiński Napastnik Kuchcik Kuźniki 5
Maciej Padiasek Pomocnik Przyjaciele Tifosek 4
Paweł Gorczyński Napastnik Przyjaciele Tifosek 4
Mirosław Bordulak Pomocnik Prezesi 4
Dariusz Polańczyk Obrońca RTV Euro AGD (Kuźniki) 4
Łukasz Radzimowski Napastnik WSOWL (trawa) 4
Marcin Martyński Obrońca Cloud Raiders (Kuźniki) 4
Marcin Gołdyn Pomocnik RTV Euro AGD (Kuźniki) 4
Grzegorz Zarówny Pomocnik Prezesi 3
Tomasz Zajączkowski Bramkarz Skleptech 3
Krzysztof Kołodziej Pomocnik Rycerze Ni 3
Bartłomiej Kozioł Obrońca Cloud Raiders (Kuźniki) 3
Daniel Tarasiewicz Obrońca Cloud Raiders (Kuźniki) 3
Marcin Lachowicz Napastnik WSOWL (trawa) 3
Przemysław Topornicki Napastnik Rycerze Ni 3
Bartosz Gosk Napastnik Skleptech 3
Karol Grześków Napastnik Skleptech 3
Adrian Sobczyk Pomocnik Skleptech 3
Łukasz Skowroński Napastnik Prezesi 3
Krzysztof Natalli Obrońca Przyjaciele Tifosek 3
Marcin Duda Obrońca Blitz Wrocław 3
Artur Kaleta Napastnik Blitz Wrocław 3
Sebastian Rudziński Napastnik Prezesi 2
Mateusz Jaskólski Pomocnik Prezesi 2
Karol Smok Napastnik Prezesi 2
Grzegorz Paukszt Obrońca Prezesi 2
Wojciech Zembaty Pomocnik Prezesi 2
Bartłomiej Karpiński Obrońca Prezesi 2
Filip Janiak Pomocnik Skleptech 2
Kamil Pirga Pomocnik Przyjaciele Tifosek 2
Andrzej Szozda Obrońca RTV Euro AGD (Kuźniki) 2
Piotr Krasiński Pomocnik RTV Euro AGD (Kuźniki) 2
Mateusz Młynarczyk Napastnik White Stars 2
Jakub Kotuła Bramkarz WSOWL (trawa) 2
Alan Adham Obrońca WSOWL (trawa) 2
Krzysztof Rogowski Obrońca White Stars 2
Tomasz Guziejewski Obrońca White Stars 2
Grzegorz Korecki Napastnik Cloud Raiders (Kuźniki) 2
Mateusz Czajka Napastnik Cloud Raiders (Kuźniki) 2
Robert Sąsała Napastnik WSOWL II 2
Radosław Sycz Pomocnik Przyjaciele Tifosek 1
Dawid Leib Obrońca RTV Euro AGD (Kuźniki) 1
Sylwester Skalski Pomocnik Przyjaciele Tifosek 1
Daniel Kowalski Napastnik RTV Euro AGD (Kuźniki) 1
Jakub Zapart Pomocnik WSOWL II 1
Dawid Olszewski Napastnik WSOWL (trawa) 1
Grzegorz Słomiński Napastnik WSOWL (trawa) 1
Marcin Adamowicz Pomocnik WSOWL II 1
Kamil Zdanowicz Pomocnik WSOWL II 1
Daniel Misztuk Pomocnik WSOWL II 1
Piotr Garcarek Obrońca Skleptech 1
Adrian Lungu Obrońca Cloud Raiders (Kuźniki) 1
Rafał Boniecki Pomocnik WSOWL (trawa) 1
Paweł Szafarski Obrońca WSOWL (trawa) 1
Dawid Kasprzycki Obrońca WSOWL (trawa) 1
Marcin Kozłowski Pomocnik WSOWL (trawa) 1
Grzegorz Lipiński Obrońca WSOWL II 1
Piotr Gołaczyński Pomocnik Rycerze Ni 1
Jacek Gołaczyński Obrońca Rycerze Ni 1
Paweł Pawłowski Napastnik RTV Euro AGD (Kuźniki) 1
Piotr Kozaczewski Pomocnik RTV Euro AGD (Kuźniki) 1
Tomasz Skorupa Napastnik Rycerze Ni 1
Damian Siewierski Napastnik White Stars 1
Piotr Biernacki Obrońca Skleptech 1
Rafał Dzietczyk Napastnik Prezesi 1
Jakub Czajkowski Obrońca Prezesi 1
Jakub Strojec Pomocnik White Stars 1
Marlon Rodriguez-Lovera Pomocnik Przyjaciele Tifosek 1
Michał Padziński Pomocnik Hectas 1
Mariusz Iwańczak Pomocnik Blitz Wrocław 1
Patryk Andrzejewski Pomocnik Hectas 1
Damian Placek Pomocnik Kuchcik Kuźniki 1
Grzegorz Matczyszyn Obrońca Kuchcik Kuźniki 1
Piotr Użałowicz Napastnik Kuchcik Kuźniki 1
Armand Siwik Bramkarz Hectas 1
Arnold Siwik Pomocnik Hectas 1
Marcin Kolanowski Napastnik Hectas 1
Robert Małecki Obrońca Kuchcik Kuźniki 1
Maciej Kosma Obrońca Kuchcik Kuźniki 1

PARTNERZY I SPONSORZY