tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Spec 12 +46 33
2 . Wielka Niewiadoma 12 +41 31
3 . Szpilmacherzy 12 +18 30
4 . FC Budowlanka 12 +0 24
5 . Old Blue Angels 12 +0 21
6 . Ybah Tigers (WLB) 12 +13 20
7 . Visionica 12 -12 16
8 . Real Compensación (trawa) 12 -2 14
9 . Tomtex (trawa) 12 -1 13
10 . Asplex 12 -16 9
11 . Cloud FC 12 -37 7
12 . InsERT Team 12 -21 6
13 . Warriors 12 -29 1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

WLB1 - WYNIKI

26.11 | 19:10 Old Blue Angels
7 : 4
FC Budowlanka Marcin Niciński Szczegóły
26.11 | 18:25 Warriors
0 : 3
Visionica Marcin Niciński Szczegóły
24.11 | 19:55 InsERT Team
3 : 6
Old Blue Angels Adrian Miedziński Szczegóły
24.11 | 19:10 FC Spec
4 : 0
Real Compensación (trawa) Adrian Miedziński Szczegóły
19.11 | 20:40 Szpilmacherzy
6 : 4
Ybah Tigers (WLB) Marcin Niciński Szczegóły
19.11 | 19:50 Wielka Niewiadoma
4 : 2
FC Spec Marcin Niciński Szczegóły
18.11 | 19:10 Visionica
1 : 4
Asplex Marcin Niciński Szczegóły
18.11 | 18:25 Tomtex (trawa)
9 : 1
Warriors Marcin Niciński Szczegóły
16.11 | 20:40 Tomtex (trawa)
3 : 4
Visionica Marcin Niciński Szczegóły
16.11 | 19:50 FC Budowlanka
5 : 3
Cloud FC Marcin Niciński Szczegóły
12.11 | 20:40 FC Spec
2 : 1
InsERT Team Tomasz Pondel Szczegóły
12.11 | 19:55 Real Compensación (trawa)
0 : 1
Szpilmacherzy Tomasz Pondel Szczegóły
09.11 | 19:10 Cloud FC
3 : 1
Tomtex (trawa) Andrzej Janikowski Szczegóły
09.11 | 18:25 Ybah Tigers (WLB)
0 : 3
Wielka Niewiadoma Andrzej Janikowski Szczegóły
05.11 | 19:55 Old Blue Angels
1 : 4
Szpilmacherzy Adrian Miedziński Szczegóły
05.11 | 19:10 Warriors
2 : 3
InsERT Team Adrian Miedziński Szczegóły
05.11 | 18:25 Wielka Niewiadoma
9 : 2
Cloud FC Adrian Miedziński Szczegóły
04.11 | 20:40 Tomtex (trawa)
2 : 4
FC Spec Damian Pasternak Szczegóły
04.11 | 19:55 Asplex
2 : 4
FC Budowlanka Damian Pasternak Szczegóły
03.11 | 19:55 Old Blue Angels
4 : 3
Visionica Adrian Miedziński Szczegóły
03.11 | 19:10 Szpilmacherzy
3 : 1
Wielka Niewiadoma Adrian Miedziński Szczegóły
02.11 | 19:55 Real Compensación (trawa)
4 : 0
InsERT Team Marcin Niciński Szczegóły
02.11 | 19:10 FC Budowlanka
4 : 3
Ybah Tigers (WLB) Marcin Niciński Szczegóły
02.11 | 18:25 Cloud FC
4 : 2
Asplex Marcin Niciński Szczegóły
29.10 | 20:40 Cloud FC
3 : 3
InsERT Team Adrian Miedziński Szczegóły
29.10 | 19:10 Old Blue Angels
0 : 3
Wielka Niewiadoma Adrian Miedziński Szczegóły
29.10 | 18:25 FC Budowlanka
5 : 3
Warriors Adrian Miedziński Szczegóły
28.10 | 19:10 Ybah Tigers (WLB)
0 : 0
Real Compensación (trawa) Andrzej Janikowski Szczegóły
28.10 | 18:25 Asplex
3 : 2
Tomtex (trawa) Andrzej Janikowski Szczegóły
27.10 | 19:55 FC Spec
4 : 2
Szpilmacherzy Tomasz Pondel Szczegóły
26.10 | 20:40 Tomtex (trawa)
5 : 4
Old Blue Angels Adrian Miedziński Szczegóły
26.10 | 19:55 Warriors
0 : 0
Cloud FC Tomasz Pondel Szczegóły
26.10 | 18:25 Wielka Niewiadoma
4 : 1
Real Compensación (trawa) Tomasz Pondel Szczegóły
22.10 | 19:10 FC Spec
6 : 0
FC Budowlanka Adrian Miedziński Szczegóły
22.10 | 18:25 Asplex
4 : 2
Warriors Adrian Miedziński Szczegóły
21.10 | 20:40 Cloud FC
3 : 6
Old Blue Angels Marcin Niciński Szczegóły
21.10 | 19:55 InsERT Team
0 : 3
Ybah Tigers (WLB) Marcin Niciński Szczegóły
20.10 | 19:55 FC Budowlanka
1 : 7
Wielka Niewiadoma Adrian Miedziński Szczegóły
20.10 | 19:10 Warriors
2 : 6
FC Spec Adrian Miedziński Szczegóły
19.10 | 19:55 Szpilmacherzy
5 : 2
Tomtex (trawa) Andrzej Janikowski Szczegóły
19.10 | 19:10 Real Compensación (trawa)
5 : 5
Visionica Andrzej Janikowski Szczegóły
19.10 | 18:25 Ybah Tigers (WLB)
4 : 0
Asplex Andrzej Janikowski Szczegóły
15.10 | 20:40 InsERT Team
3 : 5
Visionica Andrzej Janikowski Szczegóły
15.10 | 19:55 Szpilmacherzy
4 : 3
Warriors Andrzej Janikowski Szczegóły
14.10 | 19:10 Ybah Tigers (WLB)
6 : 1
Old Blue Angels Adrian Miedziński Szczegóły
14.10 | 18:25 Wielka Niewiadoma
5 : 0
Asplex Adrian Miedziński Szczegóły
13.10 | 20:40 Visionica
3 : 7
FC Spec Damian Nowak Szczegóły
12.10 | 19:55 Warriors
0 : 5
Wielka Niewiadoma Marcin Niciński Szczegóły
12.10 | 19:10 FC Budowlanka
4 : 1
Tomtex (trawa) Marcin Niciński Szczegóły
12.10 | 18:25 Real Compensación (trawa)
3 : 1
Cloud FC Marcin Niciński Szczegóły
07.10 | 19:55 Warriors
1 : 2
Real Compensación (trawa) Adrian Miedziński Szczegóły
07.10 | 19:10 Asplex
1 : 3
Szpilmacherzy Adrian Miedziński Szczegóły
07.10 | 18:25 Cloud FC
2 : 9
Ybah Tigers (WLB) Adrian Miedziński Szczegóły
06.10 | 20:40 Old Blue Angels
2 : 5
FC Spec Damian Pasternak Szczegóły
05.10 | 20:40 Visionica
1 : 8
Wielka Niewiadoma Marcin Niciński Szczegóły
05.10 | 19:55 Tomtex (trawa)
3 : 1
InsERT Team Marcin Niciński Szczegóły
30.09 | 20:40 Asplex
1 : 3
Old Blue Angels Adrian Miedziński Szczegóły
30.09 | 19:55 FC Budowlanka
5 : 3
Real Compensación (trawa) Adrian Miedziński Szczegóły
29.09 | 19:55 InsERT Team
1 : 4
Szpilmacherzy Tomasz Pondel Szczegóły
29.09 | 18:25 FC Spec
16 : 0
Cloud FC Adrian Miedziński Szczegóły
28.09 | 19:10 Real Compensación (trawa)
3 : 0
Asplex Damian Pasternak Szczegóły
28.09 | 18:25 Ybah Tigers (WLB)
1 : 1
Warriors Damian Pasternak Szczegóły
24.09 | 20:40 Szpilmacherzy
3 : 2
Visionica Adrian Miedziński Szczegóły
24.09 | 19:10 Old Blue Angels
3 : 1
Warriors Adrian Miedziński Szczegóły
23.09 | 19:55 InsERT Team
2 : 5
FC Budowlanka Tomasz Pondel Szczegóły
23.09 | 19:10 Wielka Niewiadoma
2 : 2
Tomtex (trawa) Adrian Miedziński Szczegóły
22.09 | 18:25 Old Blue Angels
3 : 2
Real Compensación (trawa) Andrzej Janikowski Szczegóły
21.09 | 20:40 Visionica
3 : 2
FC Budowlanka Damian Pasternak Szczegóły
21.09 | 19:55 Asplex
1 : 2
InsERT Team Damian Pasternak Szczegóły
21.09 | 19:10 Cloud FC
0 : 3
Szpilmacherzy Damian Pasternak Szczegóły
21.09 | 18:25 Tomtex (trawa)
2 : 3
Ybah Tigers (WLB) Damian Pasternak Szczegóły
17.09 | 19:10 FC Spec
6 : 1
Ybah Tigers (WLB) Damian Pasternak Szczegóły
16.09 | 19:55 Szpilmacherzy
1 : 2
FC Budowlanka Tomasz Pondel Szczegóły
16.09 | 19:10 Visionica
1 : 0
Cloud FC Tomasz Pondel Szczegóły
16.09 | 18:25 Real Compensación (trawa)
3 : 4
Tomtex (trawa) Adrian Miedziński Szczegóły
15.09 | 19:10 FC Spec
2 : 1
Asplex Adam Rynkowski Szczegóły
15.09 | 18:25 Wielka Niewiadoma
5 : 3
InsERT Team Adam Rynkowski Szczegóły
14.09 | 18:25 Ybah Tigers (WLB)
4 : 0
Visionica Tomasz Pondel Szczegóły