tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Spec 12 +46 33
2 . Wielka Niewiadoma 12 +41 31
3 . Szpilmacherzy 12 +18 30
4 . FC Budowlanka 12 +0 24
5 . Old Blue Angels 12 +0 21
6 . Ybah Tigers (WLB) 12 +13 20
7 . Visionica 12 -12 16
8 . Real Compensación (trawa) 12 -2 14
9 . Tomtex (trawa) 12 -1 13
10 . Asplex 12 -16 9
11 . Cloud FC 12 -37 7
12 . InsERT Team 12 -21 6
13 . Warriors 12 -29 1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Krzysztof Wojciechowski Napastnik FC Budowlanka 19
Jakub Rejmer Pomocnik FC Spec 18
Przemysław Matuszyk Napastnik FC Spec 16
Marcin Majak Napastnik Old Blue Angels 12
Jakub Kazanecki Pomocnik FC Budowlanka 12
Łukasz Szczerbicki Pomocnik Wielka Niewiadoma 11
Tomasz Markowski Pomocnik Wielka Niewiadoma 10
Tomasz Szkwarek Napastnik Old Blue Angels 10
Tomasz Golińczak Obrońca FC Spec 9
Łukasz Nowak Napastnik Ybah Tigers (WLB) 9
Andrzej Jaskowski Napastnik Wielka Niewiadoma 9
Sebastian Szczypior Napastnik Tomtex (trawa) 8
Bartosz Mierzwa Pomocnik Wielka Niewiadoma 8
Jan Wan Napastnik Real Compensación (trawa) 8
Jacek Kocur Pomocnik Visionica 8
Bartłomiej Biela Pomocnik Wielka Niewiadoma 7
Adam Smarzyński Obrońca Wielka Niewiadoma 7
Tomasz Guziejewski Pomocnik Real Compensación (trawa) 6
Paweł Giza Napastnik InsERT Team 6
Szymon Kopeć Pomocnik Tomtex (trawa) 6
Dawid Mrowiec Napastnik Cloud FC 5
Bartłomiej Tendaj Obrońca Asplex 5
Tomasz Nakielski Obrońca FC Spec 5
Łukasz Łukasik Napastnik Real Compensación (trawa) 5
Łukasz Hauzer Napastnik Szpilmacherzy 5
Piotr Szewczyk Pomocnik Szpilmacherzy 5
Piotr Mikołajec Pomocnik Cloud FC 4
Paweł Haras Napastnik FC Spec 4
Jacek Lachowski Pomocnik Asplex 4
Andriy Semotyuk Obrońca Tomtex (trawa) 4
Rafał Więcek Pomocnik Ybah Tigers (WLB) 4
Kamil Rot Pomocnik Ybah Tigers (WLB) 4
Seweryn Jański Napastnik Visionica 4
Łukasz Such Pomocnik InsERT Team 4
Nażad Asaad Pomocnik Visionica 4
Grzegorz Słonina Napastnik Szpilmacherzy 4
Kamil Pyzłowski Napastnik Szpilmacherzy 4
Arkadiusz Gołos Pomocnik Szpilmacherzy 4
Michał Kaczan Pomocnik Old Blue Angels 4
Cian Fleming Obrońca Visionica 4
Jakub Jankowiak Napastnik FC Spec 4
Piotr Andrzejewski Pomocnik Old Blue Angels 4
Patryk Gawziński Pomocnik Asplex 4
Dominik Wącior Napastnik Cloud FC 4
Marek Napierała Napastnik Cloud FC 3
Michał Trojan Pomocnik Old Blue Angels 3
Wojciech Urban Napastnik InsERT Team 3
Konrad Nowak Pomocnik InsERT Team 3
Jerzy Luty Napastnik Visionica 3
Marcin Grabowski Napastnik Szpilmacherzy 3
Tomasz Trebenda Napastnik Szpilmacherzy 3
Krzysztof Kaban Obrońca Szpilmacherzy 3
Radosław Kosicki Pomocnik Ybah Tigers (WLB) 3
Marcin Mackiewicz Pomocnik Tomtex (trawa) 3
Klaudiusz Lubczyński Obrońca FC Budowlanka 2
Krystian Lubczyński Pomocnik FC Budowlanka 2
Damian Karczewski Pomocnik Tomtex (trawa) 2
Łukasz Jaworski Napastnik Cloud FC 2
Paweł Pustelnik Obrońca Ybah Tigers (WLB) 2
Karol Brychcy Obrońca Ybah Tigers (WLB) 2
Marcin Stasiak Pomocnik Tomtex (trawa) 2
Dawid Dymitrow Napastnik Tomtex (trawa) 2
Dawid Fabisz Napastnik Tomtex (trawa) 2
Daniel Szywała Napastnik Tomtex (trawa) 2
Piotr Brzęczek Napastnik FC Spec 2
Paweł Kalinowski Pomocnik Szpilmacherzy 2
Wiktor Ziółkowski Pomocnik Szpilmacherzy 2
Kacper Jankowski Obrońca Real Compensación (trawa) 2
Lech Moliński Pomocnik Visionica 2
Maciej Setkowicz Pomocnik Warriors 2
Grzegorz Malicha Pomocnik Warriors 2
Andrzej Lewkowicz Napastnik Warriors 2
Gracjan Młynarski Napastnik Warriors 2
Michał Piwowarczyk Obrońca Old Blue Angels 2
Przemysław Kwiecień Obrońca FC Spec 2
Szymon Wącior Pomocnik Cloud FC 2
Arkadiusz Kruk Obrońca FC Spec 2
Rafał Garbarczyk Napastnik Asplex 2
Rafał Sokalski Napastnik Asplex 1
Piotr Rejczak Obrońca Cloud FC 1
Grzegorz Kwiecień Obrońca Asplex 1
Kamil Gąsowski Obrońca Asplex 1
Wojciech Hubczak Obrońca Asplex 1
Jerzy Ciota Obrońca FC Spec 1
Marcin Hubisz Obrońca Old Blue Angels 1
Mateusz Jacak Obrońca Old Blue Angels 1
Paweł Wójcik Obrońca Real Compensación (trawa) 1
Marcin Łysek Pomocnik InsERT Team 1
Piotr Szczurek Napastnik InsERT Team 1
Arkadiusz Wypych Obrońca InsERT Team 1
Grzegorz Mosiołek Obrońca InsERT Team 1
Adrian Mularczyk Obrońca InsERT Team 1
Jakub Dawidziński Pomocnik Warriors 1
Michał Królikowski Pomocnik Warriors 1
Marcin Paczkowski Napastnik Warriors 1
Szymon Sikorski Obrońca Visionica 1
Radosław Kuciapiński Obrońca Visionica 1
Damian Malicha Obrońca Warriors 1
Andrzej Zioła Obrońca Warriors 1
Dawid Krężel Obrońca Warriors 1
Michał Bednarczyk Obrońca Real Compensación (trawa) 1
Ihor Shtaba Obrońca Real Compensación (trawa) 1
Mariusz Szczurek Pomocnik InsERT Team 1
Aleksander Kulig Obrońca Old Blue Angels 1
Łukasz Schreiber Napastnik Real Compensación (trawa) 1
Marcin Malec Bramkarz Visionica 1
Mariusz Przybyszek Obrońca Szpilmacherzy 1
Grzegorz Korecki Napastnik Wielka Niewiadoma 1
Franciszek Kras Pomocnik FC Spec 1
Tomasz Słowiński Bramkarz Tomtex (trawa) 1
Bartosz Fiedler Obrońca Tomtex (trawa) 1
Ireaneusz Gruszka Obrońca Tomtex (trawa) 1
Dariusz Wasik Obrońca FC Budowlanka 1
Tomasz Iwanicki Pomocnik FC Budowlanka 1
Marcin Kasprzyk Pomocnik Ybah Tigers (WLB) 1
Tomasz Falisz Obrońca Ybah Tigers (WLB) 1
Kamil Biegański Pomocnik Wielka Niewiadoma 1
Jakub Fornal Pomocnik Wielka Niewiadoma 1
Andrzej Ciupiński Pomocnik Wielka Niewiadoma 1
Marek Donhofner Pomocnik Ybah Tigers (WLB) 1
Paweł Teodorowicz Pomocnik FC Budowlanka 1
Tomasz Szymański Obrońca Warriors 1
Paweł Iwanicki Napastnik FC Budowlanka 1
Łukasz Binkowski Pomocnik Old Blue Angels 1
Miłosz Jagodziński Pomocnik Tomtex (trawa) 1
Bartłomiej Zych Obrońca FC Budowlanka 1

PARTNERZY I SPONSORZY