tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL (trawa) 11 +23 27
2 . Blitz Wrocław 11 +8 26
3 . Prezesi 11 +25 22
4 . Kuchcik Kuźniki 11 +14 18
5 . Rycerze Papieru 11 +2 18
6 . Przyjaciele Tifosek (trawa) 11 +0 16
7 . Cloud Raiders (trawa) 11 -5 15
8 . Domino 11 +5 14
9 . RTV Euro AGD (trawa) 11 -2 12
10 . Żar Tropików (trawa) 11 -21 10
11 . FC Moose Silesia 11 -20 5
12 . Diabły 11 -29 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

Sup.L - WYNIKI

26.11 | 21:00 Blitz Wrocław
1 : 1
RTV Euro AGD (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
24.11 | 19:20 WSOWL (trawa)
3 : 0
FC Moose Silesia Damian Nowak Szczegóły
23.11 | 19:20 RTV Euro AGD (trawa)
2 : 2
Przyjaciele Tifosek (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
19.11 | 21:00 FC Moose Silesia
1 : 2
Blitz Wrocław Tomasz Pondel Szczegóły
19.11 | 20:15 Rycerze Papieru
2 : 7
WSOWL (trawa) Tomasz Pondel Szczegóły
19.11 | 18:45 Kuchcik Kuźniki
2 : 3
Rycerze Papieru Tomasz Pondel Szczegóły
16.11 | 19:20 Prezesi
5 : 0
Żar Tropików (trawa) Tomasz Pondel Szczegóły
13.11 | 17:50 Diabły
1 : 2
Żar Tropików (trawa) Damian Pasternak Szczegóły
12.11 | 21:00 Blitz Wrocław
3 : 1
Rycerze Papieru Damian Nowak Szczegóły
12.11 | 20:15 WSOWL (trawa)
2 : 2
Kuchcik Kuźniki Damian Nowak Szczegóły
12.11 | 19:30 Rycerze Papieru
1 : 0
Przyjaciele Tifosek (trawa) Damian Nowak Szczegóły
09.11 | 20:50 Cloud Raiders (trawa)
2 : 1
RTV Euro AGD (trawa) Tomasz Pondel Szczegóły
09.11 | 18:35 Prezesi
6 : 2
Domino Tomasz Pondel Szczegóły
05.11 | 21:00 Blitz Wrocław
1 : 7
WSOWL (trawa) Damian Nowak Szczegóły
05.11 | 19:30 Domino
2 : 0
Cloud Raiders (trawa) Damian Nowak Szczegóły
04.11 | 20:15 Przyjaciele Tifosek (trawa)
3 : 2
FC Moose Silesia Andrzej Janikowski Szczegóły
03.11 | 20:05 Domino
8 : 2
Diabły Damian Nowak Szczegóły
03.11 | 19:20 Żar Tropików (trawa)
1 : 2
WSOWL (trawa) Damian Nowak Szczegóły
02.11 | 20:05 Kuchcik Kuźniki
1 : 1
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
02.11 | 19:20 RTV Euro AGD (trawa)
0 : 1
Prezesi Andrzej Malec Szczegóły
30.10 | 20:50 Diabły
2 : 3
FC Moose Silesia Michał Baraniecki Szczegóły
29.10 | 19:30 Kuchcik Kuźniki
1 : 0
Cloud Raiders (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
28.10 | 18:45 Rycerze Papieru
2 : 1
Prezesi Adam Rynkowski Szczegóły
27.10 | 20:05 WSOWL (trawa)
2 : 2
Przyjaciele Tifosek (trawa) Damian Nowak Szczegóły
26.10 | 20:05 Żar Tropików (trawa)
1 : 3
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
26.10 | 18:35 RTV Euro AGD (trawa)
1 : 1
Domino Andrzej Malec Szczegóły
22.10 | 21:00 Przyjaciele Tifosek (trawa)
0 : 1
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
22.10 | 20:15 Cloud Raiders (trawa)
0 : 2
WSOWL (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
20.10 | 20:05 Diabły
2 : 5
WSOWL (trawa) Damian Nowak Szczegóły
20.10 | 18:35 Domino
5 : 2
FC Moose Silesia Damian Nowak Szczegóły
19.10 | 19:20 RTV Euro AGD (trawa)
2 : 4
Żar Tropików (trawa) Tomasz Pondel Szczegóły
19.10 | 18:35 Prezesi
2 : 0
Kuchcik Kuźniki Tomasz Pondel Szczegóły
16.10 | 20:50 Kuchcik Kuźniki
4 : 0
Diabły Damian Pasternak Szczegóły
15.10 | 20:15 Blitz Wrocław
2 : 1
Cloud Raiders (trawa) Damian Nowak Szczegóły
15.10 | 19:30 Żar Tropików (trawa)
2 : 2
Przyjaciele Tifosek (trawa) Damian Nowak Szczegóły
14.10 | 20:15 Diabły
1 : 6
Rycerze Papieru Andrzej Malec Szczegóły
14.10 | 19:30 WSOWL (trawa)
2 : 2
Prezesi Andrzej Malec Szczegóły
14.10 | 18:45 Rycerze Papieru
1 : 3
Domino Andrzej Malec Szczegóły
13.10 | 19:20 FC Moose Silesia
0 : 3
RTV Euro AGD (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
12.10 | 19:20 Prezesi
4 : 6
Blitz Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
09.10 | 20:50 FC Moose Silesia
3 : 6
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
08.10 | 19:35 WSOWL (trawa)
4 : 3
Domino Tomasz Pondel Szczegóły
07.10 | 18:45 Przyjaciele Tifosek (trawa)
4 : 2
Prezesi Adam Rynkowski Szczegóły
06.10 | 20:50 FC Moose Silesia
1 : 4
Cloud Raiders (trawa) Damian Nowak Szczegóły
06.10 | 20:05 RTV Euro AGD (trawa)
0 : 2
WSOWL (trawa) Damian Nowak Szczegóły
05.10 | 20:05 Blitz Wrocław
4 : 0
Diabły Andrzej Malec Szczegóły
05.10 | 19:20 Żar Tropików (trawa)
0 : 7
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
02.10 | 19:20 FC Moose Silesia
7 : 0
Żar Tropików (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
01.10 | 21:00 Rycerze Papieru
1 : 2
RTV Euro AGD (trawa) Damian Nowak Szczegóły
01.10 | 20:15 Domino
3 : 4
Blitz Wrocław Damian Nowak Szczegóły
01.10 | 19:30 Cloud Raiders (trawa)
1 : 0
Rycerze Papieru Damian Nowak Szczegóły
29.09 | 20:05 Cloud Raiders (trawa)
0 : 1
Przyjaciele Tifosek (trawa) Damian Nowak Szczegóły
29.09 | 18:35 Diabły
0 : 5
Prezesi Damian Nowak Szczegóły
28.09 | 20:50 Domino
1 : 1
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
22.09 | 20:50 Cloud Raiders (trawa)
1 : 0
Diabły Damian Nowak Szczegóły
22.09 | 20:05 Przyjaciele Tifosek (trawa)
3 : 2
Domino Damian Nowak Szczegóły
17.09 | 21:00 Żar Tropików (trawa)
1 : 2
Cloud Raiders (trawa) Tomasz Pondel Szczegóły
17.09 | 18:45 Przyjaciele Tifosek (trawa)
1 : 4
Kuchcik Kuźniki Damian Nowak Szczegóły
16.09 | 19:30 RTV Euro AGD (trawa)
1 : 2
Diabły Andrzej Malec Szczegóły
15.09 | 18:35 Prezesi
8 : 0
FC Moose Silesia Tomasz Pondel Szczegóły
14.09 | 20:50 Domino
0 : 1
Żar Tropików (trawa) Michał Baraniecki Szczegóły
10.09 | 21:00 Kuchcik Kuźniki
1 : 2
RTV Euro AGD (trawa) Damian Nowak Szczegóły
09.09 | 21:00 Rycerze Papieru
3 : 0
FC Moose Silesia Adam Rynkowski Szczegóły
09.09 | 19:30 Rycerze Papieru
3 : 1
Żar Tropików (trawa) Adam Rynkowski Szczegóły
08.09 | 19:20 Diabły
2 : 2
Przyjaciele Tifosek (trawa) Damian Nowak Szczegóły
08.09 | 18:35 Prezesi
7 : 2
Cloud Raiders (trawa) Damian Nowak Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY