tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL (trawa) 11 +23 27
2 . Blitz Wrocław 11 +8 26
3 . Prezesi 11 +25 22
4 . Kuchcik Kuźniki 11 +14 18
5 . Rycerze Papieru 11 +2 18
6 . Przyjaciele Tifosek (trawa) 11 +0 16
7 . Cloud Raiders (trawa) 11 -5 15
8 . Domino 11 +5 14
9 . RTV Euro AGD (trawa) 11 -2 12
10 . Żar Tropików (trawa) 11 -21 10
11 . FC Moose Silesia 11 -20 5
12 . Diabły 11 -29 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Konrad Hajdamowicz Napastnik Prezesi 10
Maciej Padiasek Pomocnik Przyjaciele Tifosek (trawa) 8
Marcin Kozłowski Pomocnik WSOWL (trawa) 8
Mateusz Mikiciński Napastnik Domino 8
Michał Biskup Pomocnik Blitz Wrocław 8
Michał Szydło Pomocnik Domino 8
Robert Małecki Obrońca Kuchcik Kuźniki 7
Mateusz Jaskólski Pomocnik Prezesi 7
Alan Adham Obrońca WSOWL (trawa) 7
Marcin Lachowicz Napastnik WSOWL (trawa) 7
Grzegorz Korecki Napastnik Przyjaciele Tifosek (trawa) 6
Daniel Mosiński Napastnik Kuchcik Kuźniki 6
Mirosław Motyka Napastnik Diabły 6
Jan Bezdzietny Napastnik Cloud Raiders (trawa) 5
Jacek Ruta Napastnik Blitz Wrocław 5
Piotr Użałowicz Napastnik Kuchcik Kuźniki 5
Tomasz Musiatowicz Pomocnik Prezesi 5
Patryk Szafrański Napastnik Rycerze Papieru 5
Dorian Szafrański Obrońca Rycerze Papieru 5
Wiktor Zapart Pomocnik WSOWL (trawa) 5
Sebastian Rudziński Napastnik Prezesi 5
Marcin Gołdyn Napastnik Rycerze Papieru 4
Jarosław Polak Pomocnik Żar Tropików (trawa) 4
Grzegorz Matczyszyn Obrońca Kuchcik Kuźniki 4
Artur Kaleta Napastnik Blitz Wrocław 4
Patrycjusz Wojnaralski Napastnik Diabły 4
Grzegorz Antczak Obrońca Blitz Wrocław 3
Przemysław Stefańczyk Pomocnik FC Moose Silesia 3
Dawid Kloczkowski Napastnik Domino 3
Jakub Różanowski Napastnik Blitz Wrocław 3
Łukasz Bosek Napastnik Domino 3
Mariusz Stawiany Pomocnik Rycerze Papieru 3
Marcin Podsędek Napastnik RTV Euro AGD (trawa) 3
Bartosz Zieliński Pomocnik RTV Euro AGD (trawa) 3
Mirosław Bordulak Pomocnik Prezesi 3
Jakub Gruszecki Pomocnik FC Moose Silesia 3
Krzysztof Kaczmarek Pomocnik Prezesi 3
Łukasz Borczyński Pomocnik Kuchcik Kuźniki 3
Mateusz Łużyński Pomocnik Rycerze Papieru 3
Łukasz Rataj Obrońca FC Moose Silesia 3
Szymon Kaczor Pomocnik WSOWL (trawa) 3
Adam Domek Napastnik FC Moose Silesia 2
Marek Konieczny Pomocnik FC Moose Silesia 2
Mariusz Malina Obrońca RTV Euro AGD (trawa) 2
Mateusz Olkowski Pomocnik Domino 2
Bartłomiej Karpiński Obrońca Prezesi 2
Marcin Poleszczuk Obrońca Przyjaciele Tifosek (trawa) 2
Dariusz Polańczyk Obrońca RTV Euro AGD (trawa) 2
Łukasz Barcikowski Pomocnik Żar Tropików (trawa) 2
Kamil Piesik Napastnik Rycerze Papieru 2
Rafał Dzietczyk Napastnik Prezesi 2
Łukasz Kucajda Napastnik Żar Tropików (trawa) 2
Dawid Leib Pomocnik FC Moose Silesia 2
Maciej Kosma Obrońca Kuchcik Kuźniki 2
Karol Smok Napastnik Prezesi 2
Daniel Tarasiewicz Obrońca Cloud Raiders (trawa) 2
Bartłomiej Socki Pomocnik Cloud Raiders (trawa) 1
Przemysław Kruk Obrońca Blitz Wrocław 1
Adrian Lungu Obrońca Cloud Raiders (trawa) 1
Marcin Duda Obrońca Blitz Wrocław 1
Mariusz Iwańczak Pomocnik Blitz Wrocław 1
Krzysztof Mazurczak Pomocnik Diabły 1
Krzysztof Tyszkiewicz Obrońca Domino 1
Margarit Mircea Napastnik Cloud Raiders (trawa) 1
Paweł Kruczek Pomocnik Cloud Raiders (trawa) 1
Sebastian Głowiński Pomocnik Cloud Raiders (trawa) 1
Dariusz Pastuszek Obrońca Diabły 1
Grzegorz Paukszt Pomocnik Prezesi 1
Jacek Dudała Pomocnik Kuchcik Kuźniki 1
Jakub Lewalski Pomocnik FC Moose Silesia 1
Dominik Tarutis Pomocnik Domino 1
Grzegorz Balukiewicz Obrońca Żar Tropików (trawa) 1
Damian Schneider Napastnik Żar Tropików (trawa) 1
Jakub Strojec Pomocnik Przyjaciele Tifosek (trawa) 1
Paweł Szafarski Obrońca WSOWL (trawa) 1
Piotr Sałata Pomocnik WSOWL (trawa) 1
Mateusz Miara Napastnik Żar Tropików (trawa) 1
Jan Gruca Pomocnik Żar Tropików (trawa) 1
Łukasz Kopyś Pomocnik RTV Euro AGD (trawa) 1
Kamil Skalski Napastnik Rycerze Papieru 1
Zbigniew Zaborowski Obrońca RTV Euro AGD (trawa) 1
Marek Oborzyński Obrońca RTV Euro AGD (trawa) 1
Piotr Krasiński Pomocnik RTV Euro AGD (trawa) 1
Łukasz Bojarski Pomocnik Przyjaciele Tifosek (trawa) 1
Jakub Szczotka Pomocnik Prezesi 1
Jan Perucki Obrońca Przyjaciele Tifosek (trawa) 1
Krzysztof Natalli Obrońca Przyjaciele Tifosek (trawa) 1
Jakub Pogoda Pomocnik Domino 1
Michał Wantuch Pomocnik FC Moose Silesia 1
Marcel Janik Obrońca Blitz Wrocław 1
Bartosz Herman Pomocnik FC Moose Silesia 1
Daniel Szywała Pomocnik Domino 1
Zbigniew Baran Obrońca Kuchcik Kuźniki 1
Maciej Stasiek Obrońca Cloud Raiders (trawa) 1
Dawid Krężel Pomocnik FC Moose Silesia 1
Tomasz Słowiński Obrońca WSOWL (trawa) 1
Mikołaj Żochowski Pomocnik WSOWL (trawa) 1

PARTNERZY I SPONSORZY