tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . White Stars 11 +49 27
2 . Skleptech 11 +31 25
3 . KEA FC 11 +20 24
4 . 3M (trawa) 11 +19 24
5 . Kuehne+Nagel Bielany (trawa) 11 +9 23
6 . Auto Truck 11 +4 17
7 . Wratislavia-Bio 11 +1 15
8 . Wybrańcy FC 11 -12 13
9 . F.C. Nakacu 11 -9 12
10 . Azzurrobianco 11 -10 8
11 . Capgemini 11 -35 1
12 . Piotr i Paweł 11 -67 0
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

2L - WYNIKI

26.11 | 18:45 Wybrańcy FC
6 : 3
Capgemini Andrzej Malec Szczegóły
24.11 | 20:50 Capgemini
0 : 8
KEA FC Marcin Niciński Szczegóły
20.11 | 20:50 Auto Truck
3 : 0
F.C. Nakacu Tomasz Pondel Szczegóły
20.11 | 20:05 3M (trawa)
4 : 1
Kuehne+Nagel Bielany (trawa) Adam Rynkowski Szczegóły
18.11 | 21:00 Skleptech
2 : 0
White Stars Andrzej Malec Szczegóły
16.11 | 20:50 Azzurrobianco
2 : 3
Wratislavia-Bio Tomasz Pondel Szczegóły
16.11 | 17:50 KEA FC
3 : 0
Piotr i Paweł Tomasz Pondel Szczegóły
13.11 | 20:05 Piotr i Paweł
0 : 3
3M (trawa) Damian Pasternak Szczegóły
13.11 | 19:20 F.C. Nakacu
2 : 1
Azzurrobianco Damian Pasternak Szczegóły
13.11 | 18:35 Wratislavia-Bio
6 : 0
Wybrańcy FC Damian Pasternak Szczegóły
12.11 | 18:45 Kuehne+Nagel Bielany (trawa)
3 : 1
Skleptech Damian Nowak Szczegóły
09.11 | 19:20 White Stars
4 : 1
Auto Truck Tomasz Pondel Szczegóły
06.11 | 20:50 F.C. Nakacu
3 : 0
Piotr i Paweł Marcin Niciński Szczegóły
06.11 | 20:05 Wratislavia-Bio
0 : 5
3M (trawa) Marcin Niciński Szczegóły
06.11 | 17:50 Wybrańcy FC
1 : 0
Auto Truck Marcin Niciński Szczegóły
05.11 | 20:15 White Stars
6 : 0
Kuehne+Nagel Bielany (trawa) Damian Nowak Szczegóły
05.11 | 18:45 Azzurrobianco
3 : 7
KEA FC Damian Nowak Szczegóły
04.11 | 18:45 Capgemini
0 : 3
Skleptech Andrzej Janikowski Szczegóły
30.10 | 20:05 3M (trawa)
1 : 3
F.C. Nakacu Michał Baraniecki Szczegóły
29.10 | 18:45 KEA FC
2 : 3
Kuehne+Nagel Bielany (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
28.10 | 21:00 Piotr i Paweł
0 : 12
White Stars Adam Rynkowski Szczegóły
28.10 | 20:15 Skleptech
4 : 0
Wratislavia-Bio Adam Rynkowski Szczegóły
27.10 | 19:20 Auto Truck
3 : 2
Capgemini Damian Nowak Szczegóły
26.10 | 17:50 Azzurrobianco
2 : 2
Wybrańcy FC Andrzej Malec Szczegóły
23.10 | 20:05 3M (trawa)
3 : 0
Capgemini Adam Rynkowski Szczegóły
23.10 | 19:20 Auto Truck
3 : 3
Azzurrobianco Adam Rynkowski Szczegóły
23.10 | 18:35 Skleptech
6 : 1
Wybrańcy FC Adam Rynkowski Szczegóły
21.10 | 21:00 Piotr i Paweł
1 : 10
Wratislavia-Bio Adam Rynkowski Szczegóły
21.10 | 19:30 Kuehne+Nagel Bielany (trawa)
5 : 1
F.C. Nakacu Adam Rynkowski Szczegóły
19.10 | 20:50 KEA FC
3 : 2
White Stars Tomasz Pondel Szczegóły
16.10 | 20:05 Wybrańcy FC
1 : 4
3M (trawa) Damian Pasternak Szczegóły
16.10 | 17:50 Azzurrobianco
0 : 6
Skleptech Damian Pasternak Szczegóły
14.10 | 21:00 Wratislavia-Bio
1 : 3
Kuehne+Nagel Bielany (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
13.10 | 17:50 Capgemini
1 : 2
Piotr i Paweł Andrzej Malec Szczegóły
12.10 | 20:50 F.C. Nakacu
0 : 3
White Stars Michał Baraniecki Szczegóły
12.10 | 18:35 Auto Truck
0 : 2
KEA FC Michał Baraniecki Szczegóły
09.10 | 20:05 3M (trawa)
4 : 1
Azzurrobianco Andrzej Malec Szczegóły
09.10 | 19:20 Kuehne+Nagel Bielany (trawa)
5 : 1
Capgemini Andrzej Malec Szczegóły
09.10 | 18:35 White Stars
4 : 2
Wratislavia-Bio Andrzej Malec Szczegóły
06.10 | 17:50 Skleptech
1 : 1
Auto Truck Damian Nowak Szczegóły
05.10 | 18:35 KEA FC
4 : 1
F.C. Nakacu Andrzej Malec Szczegóły
02.10 | 20:50 Piotr i Paweł
0 : 5
Wybrańcy FC Andrzej Malec Szczegóły
02.10 | 20:05 Auto Truck
4 : 3
3M (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
30.09 | 21:00 Capgemini
0 : 11
White Stars Tomasz Pondel Szczegóły
30.09 | 19:30 Skleptech
4 : 3
KEA FC Tomasz Pondel Szczegóły
29.09 | 20:50 Wybrańcy FC
4 : 5
Kuehne+Nagel Bielany (trawa) Damian Nowak Szczegóły
28.09 | 20:05 Wratislavia-Bio
2 : 1
F.C. Nakacu Andrzej Malec Szczegóły
28.09 | 18:35 Azzurrobianco
12 : 1
Piotr i Paweł Andrzej Malec Szczegóły
24.09 | 20:15 White Stars
4 : 2
3M (trawa) Marcin Niciński Szczegóły
24.09 | 19:30 Wratislavia-Bio
3 : 1
Auto Truck Marcin Niciński Szczegóły
23.09 | 21:00 Wybrańcy FC
3 : 4
KEA FC Andrzej Malec Szczegóły
23.09 | 20:15 Kuehne+Nagel Bielany (trawa)
6 : 0
Piotr i Paweł Andrzej Malec Szczegóły
23.09 | 18:45 Capgemini
3 : 4
Azzurrobianco Andrzej Malec Szczegóły
22.09 | 19:20 F.C. Nakacu
1 : 2
Skleptech Damian Nowak Szczegóły
18.09 | 20:05 3M (trawa)
3 : 2
Skleptech Andrzej Janikowski Szczegóły
17.09 | 19:30 Kuehne+Nagel Bielany (trawa)
3 : 2
Azzurrobianco Damian Nowak Szczegóły
16.09 | 21:00 F.C. Nakacu
2 : 0
Capgemini Andrzej Malec Szczegóły
15.09 | 20:50 Piotr i Paweł
0 : 4
Auto Truck Tomasz Pondel Szczegóły
15.09 | 19:20 KEA FC
5 : 2
Wratislavia-Bio Tomasz Pondel Szczegóły
14.09 | 20:05 White Stars
9 : 2
Wybrańcy FC Michał Baraniecki Szczegóły
11.09 | 19:20 Skleptech
12 : 0
Piotr i Paweł Andrzej Malec Szczegóły
11.09 | 18:35 Wybrańcy FC
3 : 1
F.C. Nakacu Andrzej Malec Szczegóły
11.09 | 17:50 Auto Truck
3 : 0
Kuehne+Nagel Bielany (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
10.09 | 20:15 3M (trawa)
4 : 1
KEA FC Damian Nowak Szczegóły
08.09 | 20:50 Azzurrobianco
2 : 8
White Stars Marcin Niciński Szczegóły
08.09 | 20:05 Capgemini
4 : 2
Wratislavia-Bio Marcin Niciński Szczegóły