tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Hectas (trawa) 11 +12 28
2 . FC Zbieranina 11 +24 24
3 . WSOWL II 11 +17 23
4 . Rycerze Ni 11 +15 21
5 . Moico (trawa) 11 +13 19
6 . FC Pivosze 11 -3 16
7 . Stanley Domasław 11 +6 15
8 . White Panthers 11 +1 12
9 . FC Velicante Wrocław 11 -14 11
10 . Geostandard Wrocław (trawa) 11 -26 9
11 . Zawsze Ostatni 11 -22 6
12 . Fulanito ft. Burger Ltd 11 -23 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

1L - WYNIKI

26.11 | 19:30 WSOWL II
2 : 1
FC Pivosze Andrzej Malec Szczegóły
24.11 | 18:35 Stanley Domasław
0 : 3
WSOWL II Damian Nowak Szczegóły
23.11 | 20:05 Stanley Domasław
5 : 1
White Panthers Andrzej Malec Szczegóły
23.11 | 18:35 Geostandard Wrocław (trawa)
3 : 5
Hectas (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
20.11 | 19:20 FC Pivosze
2 : 1
White Panthers Adam Rynkowski Szczegóły
20.11 | 18:35 Hectas (trawa)
3 : 0
Stanley Domasław Adam Rynkowski Szczegóły
19.11 | 19:30 Rycerze Ni
3 : 6
FC Zbieranina Tomasz Pondel Szczegóły
18.11 | 20:15 WSOWL II
2 : 2
Rycerze Ni Andrzej Malec Szczegóły
18.11 | 18:45 FC Pivosze
2 : 2
Moico (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
16.11 | 18:35 Fulanito ft. Burger Ltd
2 : 5
Zawsze Ostatni Tomasz Pondel Szczegóły
06.11 | 18:35 Geostandard Wrocław (trawa)
0 : 2
FC Pivosze Marcin Niciński Szczegóły
04.11 | 19:30 Zawsze Ostatni
0 : 5
White Panthers Andrzej Janikowski Szczegóły
03.11 | 20:50 Fulanito ft. Burger Ltd
0 : 2
FC Velicante Wrocław Damian Nowak Szczegóły
03.11 | 18:35 Hectas (trawa)
2 : 0
WSOWL II Damian Nowak Szczegóły
03.11 | 17:50 Moico (trawa)
2 : 4
Rycerze Ni Damian Nowak Szczegóły
02.11 | 20:50 FC Zbieranina
7 : 3
Stanley Domasław Andrzej Malec Szczegóły
30.10 | 19:20 Rycerze Ni
3 : 0
FC Pivosze Michał Baraniecki Szczegóły
30.10 | 18:35 Hectas (trawa)
3 : 2
Fulanito ft. Burger Ltd Michał Baraniecki Szczegóły
29.10 | 20:15 White Panthers
1 : 1
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
27.10 | 18:35 Moico (trawa)
7 : 0
FC Velicante Wrocław Damian Nowak Szczegóły
27.10 | 17:50 Geostandard Wrocław (trawa)
1 : 6
Stanley Domasław Damian Nowak Szczegóły
26.10 | 19:20 Zawsze Ostatni
3 : 2
FC Zbieranina Andrzej Malec Szczegóły
22.10 | 19:30 Moico (trawa)
5 : 1
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
22.10 | 18:45 Zawsze Ostatni
2 : 3
FC Pivosze Andrzej Malec Szczegóły
21.10 | 20:15 Rycerze Ni
2 : 2
White Panthers Adam Rynkowski Szczegóły
20.10 | 20:50 Fulanito ft. Burger Ltd
1 : 1
Stanley Domasław Damian Nowak Szczegóły
20.10 | 19:20 WSOWL II
5 : 0
Zawsze Ostatni Damian Nowak Szczegóły
20.10 | 17:50 Hectas (trawa)
3 : 1
FC Velicante Wrocław Damian Nowak Szczegóły
19.10 | 20:05 Geostandard Wrocław (trawa)
3 : 5
FC Zbieranina Tomasz Pondel Szczegóły
16.10 | 18:35 FC Pivosze
3 : 4
Hectas (trawa) Damian Pasternak Szczegóły
15.10 | 21:00 WSOWL II
2 : 1
FC Zbieranina Adrian Miedziński Szczegóły
15.10 | 18:45 FC Velicante Wrocław
1 : 4
Geostandard Wrocław (trawa) Damian Nowak Szczegóły
13.10 | 20:50 Stanley Domasław
2 : 1
Rycerze Ni Andrzej Malec Szczegóły
13.10 | 20:05 White Panthers
1 : 3
Moico (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
13.10 | 18:35 WSOWL II
4 : 0
Geostandard Wrocław (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
12.10 | 20:05 FC Zbieranina
6 : 3
Fulanito ft. Burger Ltd Michał Baraniecki Szczegóły
08.10 | 18:50 Fulanito ft. Burger Ltd
1 : 8
WSOWL II Tomasz Pondel Szczegóły
07.10 | 21:00 Stanley Domasław
2 : 4
Moico (trawa) Adam Rynkowski Szczegóły
07.10 | 20:15 Rycerze Ni
6 : 0
Zawsze Ostatni Adam Rynkowski Szczegóły
07.10 | 19:30 White Panthers
1 : 3
Hectas (trawa) Adam Rynkowski Szczegóły
06.10 | 19:20 FC Velicante Wrocław
1 : 3
WSOWL II Damian Nowak Szczegóły
06.10 | 18:35 FC Pivosze
3 : 0
Fulanito ft. Burger Ltd Damian Nowak Szczegóły
05.10 | 20:50 FC Velicante Wrocław
0 : 4
FC Zbieranina Andrzej Malec Szczegóły
02.10 | 18:35 Fulanito ft. Burger Ltd
1 : 3
Geostandard Wrocław (trawa) Andrzej Malec Szczegóły
02.10 | 17:50 Hectas (trawa)
5 : 5
Rycerze Ni Andrzej Malec Szczegóły
01.10 | 18:45 FC Zbieranina
0 : 1
FC Pivosze Damian Nowak Szczegóły
30.09 | 18:45 Zawsze Ostatni
2 : 3
Moico (trawa) Tomasz Pondel Szczegóły
29.09 | 17:50 FC Velicante Wrocław
1 : 1
Stanley Domasław Damian Nowak Szczegóły
28.09 | 19:20 Geostandard Wrocław (trawa)
1 : 8
White Panthers Andrzej Malec Szczegóły
24.09 | 18:45 Moico (trawa)
1 : 2
Fulanito ft. Burger Ltd Marcin Niciński Szczegóły
23.09 | 19:30 FC Velicante Wrocław
0 : 1
Rycerze Ni Andrzej Malec Szczegóły
21.09 | 20:50 White Panthers
1 : 1
FC Velicante Wrocław Marcin Niciński Szczegóły
21.09 | 19:20 FC Zbieranina
3 : 1
Moico (trawa) Marcin Niciński Szczegóły
21.09 | 18:35 Zawsze Ostatni
1 : 2
Geostandard Wrocław (trawa) Marcin Niciński Szczegóły
18.09 | 19:20 Moico (trawa)
1 : 4
Hectas (trawa) Andrzej Janikowski Szczegóły
18.09 | 18:35 Rycerze Ni
5 : 0
Geostandard Wrocław (trawa) Andrzej Janikowski Szczegóły
17.09 | 20:15 FC Pivosze
1 : 2
FC Velicante Wrocław Damian Nowak Szczegóły
16.09 | 20:15 White Panthers
3 : 2
Fulanito ft. Burger Ltd Andrzej Malec Szczegóły
15.09 | 20:05 Stanley Domasław
4 : 1
Zawsze Ostatni Tomasz Pondel Szczegóły
14.09 | 19:20 FC Zbieranina
6 : 0
Hectas (trawa) Michał Baraniecki Szczegóły
11.09 | 20:50 Fulanito ft. Burger Ltd
0 : 2
Rycerze Ni Andrzej Malec Szczegóły
10.09 | 19:30 FC Zbieranina
3 : 0
White Panthers Damian Nowak Szczegóły
10.09 | 18:45 FC Velicante Wrocław
3 : 1
Zawsze Ostatni Damian Nowak Szczegóły
09.09 | 18:45 FC Pivosze
2 : 7
Stanley Domasław Adam Rynkowski Szczegóły
08.09 | 17:50 Geostandard Wrocław (trawa)
1 : 6
Moico (trawa) Damian Nowak Szczegóły
07.09 | 17:50 Hectas (trawa)
5 : 3
Zawsze Ostatni Adam Rynkowski Szczegóły