tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Hectas (trawa) 11 +12 28
2 . FC Zbieranina 11 +24 24
3 . WSOWL II 11 +17 23
4 . Rycerze Ni 11 +15 21
5 . Moico (trawa) 11 +13 19
6 . FC Pivosze 11 -3 16
7 . Stanley Domasław 11 +6 15
8 . White Panthers 11 +1 12
9 . FC Velicante Wrocław 11 -14 11
10 . Geostandard Wrocław (trawa) 11 -26 9
11 . Zawsze Ostatni 11 -22 6
12 . Fulanito ft. Burger Ltd 11 -23 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Sławomir Rosiecki Napastnik Rycerze Ni 13
Radosław Jaworski Obrońca FC Zbieranina 11
Amadeusz Siwik Napastnik Hectas (trawa) 10
Marcin Janik Napastnik Moico (trawa) 9
Fabian Wojtasik Napastnik WSOWL II 9
Przemysław Rudnicki Pomocnik Stanley Domasław 9
Marek Olszewski Napastnik Hectas (trawa) 8
Radosław Grzywniak Pomocnik FC Zbieranina 8
Krzysztof Mor Pomocnik White Panthers 7
Krzysztof Kołodziej Napastnik Rycerze Ni 7
Marcin Kalisz Pomocnik Hectas (trawa) 7
Piotr Zając Napastnik Fulanito ft. Burger Ltd 6
Arkadiusz Kropidłowski Obrońca FC Zbieranina 6
Andrzej Rojek Napastnik FC Pivosze 6
Michał Wyszomierski Pomocnik Moico (trawa) 6
Miłosz Sienkiewicz Napastnik Moico (trawa) 6
Wojciech Wieczorek Napastnik FC Velicante Wrocław 5
Mateusz Sapeta Napastnik FC Zbieranina 5
Tomasz Skorupa Napastnik Rycerze Ni 5
Paweł Turek Napastnik White Panthers 4
Adam Miśkiewicz Pomocnik Stanley Domasław 4
Paweł Jędrzejak Obrońca Stanley Domasław 4
Marcin Brauer Napastnik WSOWL II 4
Paweł Bolesta Napastnik Zawsze Ostatni 4
Paweł Chrzan Obrońca FC Pivosze 4
Wojciech Urban Obrońca Geostandard Wrocław (trawa) 4
Łukasz Nowak Napastnik FC Zbieranina 4
Paweł Kmiecik Pomocnik White Panthers 4
Marcin Dymowski Obrońca WSOWL II 4
Piotr Muzyka Pomocnik WSOWL II 3
Bruno Rodriquez-Lovera Pomocnik Stanley Domasław 3
Grzegorz Lipiński Obrońca WSOWL II 3
Michał Padziński Napastnik Hectas (trawa) 3
Krzysztof Szczurek Napastnik Geostandard Wrocław (trawa) 3
Piotr Szczurek Napastnik Geostandard Wrocław (trawa) 3
Michał Herman Pomocnik FC Zbieranina 3
Andrzej Cynar Napastnik FC Velicante Wrocław 3
Krzysztof Rzepczyński Pomocnik FC Pivosze 3
Dawid Kot Pomocnik Zawsze Ostatni 3
Michał Cisło Obrońca White Panthers 3
Łukasz Skotnicki Obrońca Rycerze Ni 3
Kamil Pikul Pomocnik Moico (trawa) 3
Jacek Gołaczyński Pomocnik Rycerze Ni 2
Damian Serwatka Obrońca Moico (trawa) 2
Bartłomiej Gul Obrońca Moico (trawa) 2
Wojciech Sołtysiak Obrońca White Panthers 2
Grzegorz Jankowski Pomocnik WSOWL II 2
Michał Kordas Obrońca Zawsze Ostatni 2
Przemysław Jaworski Obrońca Zawsze Ostatni 2
Krzysztof Targoni Napastnik Stanley Domasław 2
Marcin Dembowski Pomocnik FC Pivosze 2
Rafał Przybysławski Pomocnik FC Pivosze 2
Marcin Piędel Obrońca FC Zbieranina 2
Adam Mosiej Napastnik Fulanito ft. Burger Ltd 2
Krzysztof Kozłowski Pomocnik Fulanito ft. Burger Ltd 2
Marek Zając Napastnik Fulanito ft. Burger Ltd 2
Konrad Nowak Pomocnik Geostandard Wrocław (trawa) 2
Dawid Kasprzycki Pomocnik WSOWL II 2
Wojciech Burdun Pomocnik White Panthers 2
Adrian Deryło Pomocnik Hectas (trawa) 2
Marcin Dębowski Napastnik Geostandard Wrocław (trawa) 2
Mateusz Sienkiewicz Pomocnik Moico (trawa) 2
Michał Bąkowski Pomocnik Zawsze Ostatni 2
Marlon Rodriguez-Lovera Pomocnik Stanley Domasław 2
Mateusz Ruta Napastnik Stanley Domasław 1
Mateusz Drabicki Napastnik Stanley Domasław 1
Waldemar Rokita Obrońca FC Zbieranina 1
Arkadiusz Całka Obrońca Zawsze Ostatni 1
Paweł Skrzyniarz Obrońca Stanley Domasław 1
Jakub Rudnicki Obrońca Stanley Domasław 1
Bartosz Ogrodowczyk Pomocnik Stanley Domasław 1
Damian Grabowski Pomocnik Moico (trawa) 1
Marcin Olszewski Napastnik FC Pivosze 1
Jakub Zapart Pomocnik WSOWL II 1
Łukasz Kupiec Obrońca Moico (trawa) 1
Jarosław Procyszyn Napastnik Moico (trawa) 1
Rafał Kulesza Obrońca Hectas (trawa) 1
Marcin Żal Obrońca Hectas (trawa) 1
Patryk Andrzejewski Pomocnik Hectas (trawa) 1
Rafał Zaborski Bramkarz Hectas (trawa) 1
Marek Gawron Napastnik Geostandard Wrocław (trawa) 1
Łukasz Król Obrońca Geostandard Wrocław (trawa) 1
Mariusz Szczurek Pomocnik Geostandard Wrocław (trawa) 1
Kamil Mońko Napastnik Geostandard Wrocław (trawa) 1
Jacek Czarnecki Pomocnik Fulanito ft. Burger Ltd 1
Rafał Kozaczuk Obrońca FC Pivosze 1
Paweł Dudzik Obrońca FC Velicante Wrocław 1
Piotr Rył Obrońca FC Velicante Wrocław 1
Marcin Sokołowski Pomocnik FC Velicante Wrocław 1
Krzysztof Kaban Obrońca FC Zbieranina 1
Michał Mąka Pomocnik FC Zbieranina 1
Krystian Iwach Obrońca Stanley Domasław 1
Piotr Grzywniak Pomocnik Stanley Domasław 1
Marcin Milczanowski Obrońca White Panthers 1
Roman Kałkowski Pomocnik Zawsze Ostatni 1
Paweł Stryczek Obrońca Zawsze Ostatni 1
Paweł Pieśniewski Obrońca Zawsze Ostatni 1
Jarosław Zadorożny Obrońca Rycerze Ni 1
Marcin Zwierzyński Obrońca Moico (trawa) 1
Michał Żyniewicz Obrońca Rycerze Ni 1
Łukasz Nowakowski Pomocnik Rycerze Ni 1
Piotr Gołaczyński Pomocnik Rycerze Ni 1