tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Wielka Niewiadoma 11 +22 26
2 . FC Moose 11 +29 23
3 . WSOWL 11 +14 21
4 . Kuchcik Kuźniki 11 +4 18
5 . Blitz Wrocław 11 +1 17
6 . Inss-Pol 11 +2 15
7 . Prezesi 11 -1 15
8 . RTV Euro AGD 11 -4 15
9 . Rycerze Ni 11 +4 14
10 . Orfin Studio 11 -12 12
11 . FC Barmelona 11 -29 9
12 . WSOWL II 11 -30 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

Superliga - WYNIKI

28.11 | 20:50 Prezesi
2 : 4
RTV Euro AGD Adrian Miedziński Szczegóły
28.11 | 17:50 Orfin Studio
1 : 4
Inss-Pol Adrian Miedziński Szczegóły
26.11 | 20:50 Blitz Wrocław
1 : 3
RTV Euro AGD Andrzej Malec Szczegóły
24.11 | 20:50 Inss-Pol
5 : 3
WSOWL II Michał Baraniecki Szczegóły
24.11 | 19:20 Kuchcik Kuźniki
1 : 2
FC Moose Michał Baraniecki Szczegóły
20.11 | 20:50 Inss-Pol
2 : 3
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
20.11 | 20:05 FC Moose
9 : 1
Orfin Studio Andrzej Malec Szczegóły
19.11 | 19:15 FC Barmelona
1 : 7
Prezesi Jakub Orliński Szczegóły
17.11 | 20:10 WSOWL II
1 : 7
Wielka Niewiadoma Adrian Miedziński Szczegóły
17.11 | 19:25 WSOWL
2 : 1
Rycerze Ni Adrian Miedziński Szczegóły
14.11 | 20:50 RTV Euro AGD
2 : 0
FC Barmelona Adrian Miedziński Szczegóły
13.11 | 20:05 Rycerze Ni
1 : 0
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
12.11 | 20:50 Wielka Niewiadoma
3 : 3
WSOWL Jakub Orliński Szczegóły
12.11 | 20:05 Kuchcik Kuźniki
5 : 0
WSOWL II Jakub Orliński Szczegóły
06.11 | 20:50 RTV Euro AGD
2 : 5
WSOWL Jakub Orliński Szczegóły
06.11 | 20:05 Kuchcik Kuźniki
2 : 2
Blitz Wrocław Jakub Orliński Szczegóły
06.11 | 19:20 FC Moose
5 : 1
WSOWL II Jakub Orliński Szczegóły
05.11 | 20:55 Rycerze Ni
2 : 2
Wielka Niewiadoma Adrian Miedziński Szczegóły
05.11 | 19:20 Inss-Pol
2 : 1
FC Barmelona Adrian Miedziński Szczegóły
03.11 | 20:10 WSOWL
2 : 3
FC Moose Michał Hnatkiewicz Szczegóły
03.11 | 19:25 Prezesi
1 : 2
Blitz Wrocław Michał Hnatkiewicz Szczegóły
30.10 | 20:50 FC Barmelona
2 : 0
Kuchcik Kuźniki Adrian Miedziński Szczegóły
29.10 | 20:55 Wielka Niewiadoma
2 : 0
RTV Euro AGD Andrzej Malec Szczegóły
29.10 | 20:10 Orfin Studio
1 : 6
WSOWL Andrzej Malec Szczegóły
29.10 | 19:25 WSOWL II
2 : 4
Prezesi Andrzej Malec Szczegóły
27.10 | 20:10 WSOWL II
0 : 3
Rycerze Ni Jakub Orliński Szczegóły
27.10 | 20:05 Blitz Wrocław
0 : 2
Orfin Studio Michał Baraniecki Szczegóły
27.10 | 19:25 WSOWL
3 : 5
Prezesi Jakub Orliński Szczegóły
27.10 | 19:20 FC Moose
4 : 2
Inss-Pol Michał Baraniecki Szczegóły
24.10 | 20:05 RTV Euro AGD
0 : 5
Rycerze Ni Jakub Orliński Szczegóły
24.10 | 18:35 Prezesi
1 : 2
Wielka Niewiadoma Jakub Orliński Szczegóły
23.10 | 20:50 FC Barmelona
0 : 13
FC Moose A.Malec / M.Niciński Szczegóły
23.10 | 20:05 Blitz Wrocław
2 : 0
Inss-Pol A.Malec / M.Niciński Szczegóły
22.10 | 20:50 WSOWL II
2 : 2
RTV Euro AGD Damian Nowak Szczegóły
22.10 | 20:05 WSOWL
1 : 1
Kuchcik Kuźniki Damian Nowak Szczegóły
20.10 | 20:55 Blitz Wrocław
4 : 1
WSOWL II Michał Hnatkiewicz Szczegóły
20.10 | 20:10 FC Barmelona
2 : 4
WSOWL Michał Hnatkiewicz Szczegóły
20.10 | 18:40 Wielka Niewiadoma
3 : 2
Orfin Studio Michał Hnatkiewicz Szczegóły
20.10 | 18:30 Rycerze Ni
0 : 1
Prezesi T.Pondel / K.Struski Szczegóły
17.10 | 19:20 Orfin Studio
3 : 2
Rycerze Ni Jakub Orliński Szczegóły
16.10 | 20:50 FC Moose
4 : 2
Blitz Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
16.10 | 20:05 Kuchcik Kuźniki
1 : 4
Wielka Niewiadoma Andrzej Malec Szczegóły
15.10 | 20:55 FC Barmelona
4 : 1
WSOWL II Michał Baraniecki Szczegóły
15.10 | 20:10 Inss-Pol
0 : 3
WSOWL Michał Baraniecki Szczegóły
13.10 | 20:10 WSOWL II
2 : 1
Orfin Studio M.Niciński / K.Struski Szczegóły
13.10 | 19:25 WSOWL
1 : 1
Blitz Wrocław M.Niciński / K.Struski Szczegóły
10.10 | 19:20 Rycerze Ni
3 : 5
Kuchcik Kuźniki Adam Rynkowski Szczegóły
08.10 | 20:55 RTV Euro AGD
2 : 1
Orfin Studio T.Pondel / K.Struski Szczegóły
08.10 | 20:10 WSOWL
4 : 1
WSOWL II T.Pondel / K.Struski Szczegóły
08.10 | 20:05 Blitz Wrocław
4 : 3
FC Barmelona Adam Rynkowski Szczegóły
07.10 | 20:50 Prezesi
4 : 3
FC Moose Damian Nowak Szczegóły
06.10 | 18:40 Wielka Niewiadoma
3 : 2
Inss-Pol Jakub Orliński Szczegóły
02.10 | 20:50 Kuchcik Kuźniki
2 : 2
RTV Euro AGD Jakub Orliński Szczegóły
02.10 | 19:20 FC Moose
3 : 4
Wielka Niewiadoma Jakub Orliński Szczegóły
01.10 | 20:05 Orfin Studio
2 : 0
FC Barmelona Michał Baraniecki Szczegóły
29.09 | 20:10 Blitz Wrocław
2 : 1
Wielka Niewiadoma Damian Nowak Szczegóły
29.09 | 18:40 Inss-Pol
0 : 1
Rycerze Ni Damian Nowak Szczegóły
26.09 | 20:05 Prezesi
2 : 3
Kuchcik Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
25.09 | 20:50 RTV Euro AGD
0 : 1
Inss-Pol Michał Baraniecki Szczegóły
25.09 | 19:20 Rycerze Ni
1 : 1
FC Moose Michał Baraniecki Szczegóły
22.09 | 19:25 Orfin Studio
3 : 0
Prezesi Andrzej Malec Szczegóły
19.09 | 18:35 Wielka Niewiadoma
8 : 0
FC Barmelona Michał Hnatkiewicz Szczegóły
18.09 | 20:50 FC Moose
1 : 1
RTV Euro AGD T.Pondel / K.Struski Szczegóły
18.09 | 20:05 Kuchcik Kuźniki
3 : 2
Orfin Studio Marcin Niciński Szczegóły
17.09 | 19:25 FC Barmelona
2 : 1
Rycerze Ni Marcin Niciński Szczegóły
16.09 | 19:20 Inss-Pol
6 : 1
Prezesi Michał Hnatkiewicz Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY