tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Boty 11 +35 31
2 . IBM Blue 11 +29 25
3 . WrSport.pl 11 +17 23
4 . KS Znajomi Sędziego 11 +9 21
5 . Żar Tropików 11 +7 19
6 . Diabły 11 -5 15
7 . White Panthers 11 -4 14
8 . Geostandard Wrocław 11 -16 13
9 . Czerwone Diabły 11 -6 12
10 . FC Kasztany 11 -7 10
11 . Capgemini 11 -27 7
12 . Best-Com Orange 11 -32 -5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

1 l. - WYNIKI

28.11 | 20:05 FC Kasztany
0 : 3
Żar Tropików Adrian Miedziński Szczegóły
27.11 | 19:15 Capgemini
1 : 8
IBM Blue Andrzej Malec Szczegóły
26.11 | 20:05 Diabły
2 : 2
FC Kasztany Andrzej Malec Szczegóły
25.11 | 20:10 Żar Tropików
1 : 2
KS Znajomi Sędziego Marcin Niciński Szczegóły
24.11 | 20:55 White Panthers
0 : 3
Boty A.Malec / M.Niciński Szczegóły
24.11 | 19:20 IBM Blue
2 : 0
Czerwone Diabły A.Malec / M.Niciński Szczegóły
20.11 | 19:20 Geostandard Wrocław
6 : 2
Capgemini Andrzej Malec Szczegóły
19.11 | 20:50 KS Znajomi Sędziego
1 : 4
WrSport.pl Jakub Orliński Szczegóły
19.11 | 20:50 Czerwone Diabły
1 : 4
Diabły Michał Baraniecki Szczegóły
17.11 | 20:55 Boty
9 : 1
Geostandard Wrocław Adrian Miedziński Szczegóły
15.11 | 10:10 Best-Com Orange
0 : 3
White Panthers Michał Baraniecki Szczegóły
15.11 | 10:00 WrSport.pl
3 : 0
Best-Com Orange Michał Baraniecki Szczegóły
13.11 | 20:50 Czerwone Diabły
2 : 5
Boty Andrzej Malec Szczegóły
13.11 | 19:20 Geostandard Wrocław
3 : 3
Żar Tropików Andrzej Malec Szczegóły
12.11 | 20:55 White Panthers
1 : 4
WrSport.pl Michał Baraniecki Szczegóły
12.11 | 20:10 Diabły
3 : 0
Best-Com Orange Michał Baraniecki Szczegóły
12.11 | 18:35 IBM Blue
8 : 1
KS Znajomi Sędziego Jakub Orliński Szczegóły
12.11 | 17:50 Capgemini
7 : 4
FC Kasztany Jakub Orliński Szczegóły
07.11 | 18:35 KS Znajomi Sędziego
7 : 1
Geostandard Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
05.11 | 20:10 White Panthers
0 : 4
KS Znajomi Sędziego Jakub Orliński Szczegóły
05.11 | 19:25 Diabły
4 : 4
Capgemini Jakub Orliński Szczegóły
05.11 | 18:40 Czerwone Diabły
4 : 2
FC Kasztany Jakub Orliński Szczegóły
04.11 | 20:05 WrSport.pl
3 : 3
Żar Tropików Adrian Miedziński Szczegóły
03.11 | 20:50 IBM Blue
0 : 2
Boty Michał Baraniecki Szczegóły
29.10 | 20:10 FC Kasztany
2 : 3
KS Znajomi Sędziego Adrian Miedziński Szczegóły
29.10 | 18:40 Geostandard Wrocław
3 : 0
Best-Com Orange Andrzej Malec Szczegóły
28.10 | 20:50 Boty
3 : 0
Diabły Adam Rynkowski Szczegóły
28.10 | 20:05 Żar Tropików
3 : 5
White Panthers Adam Rynkowski Szczegóły
27.10 | 20:55 FC Kasztany
1 : 4
WrSport.pl Jakub Orliński Szczegóły
24.10 | 19:20 Best-Com Orange
2 : 4
IBM Blue Jakub Orliński Szczegóły
22.10 | 20:55 FC Kasztany
2 : 0
White Panthers Adam Rynkowski Szczegóły
22.10 | 20:10 KS Znajomi Sędziego
1 : 2
Diabły Adam Rynkowski Szczegóły
22.10 | 19:25 WrSport.pl
3 : 4
Geostandard Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
22.10 | 18:30 Capgemini
1 : 4
Czerwone Diabły Damian Nowak Szczegóły
21.10 | 19:20 Żar Tropików
3 : 3
IBM Blue Michał Baraniecki Szczegóły
20.10 | 20:50 Boty
7 : 0
Capgemini T.Pondel / K.Struski Szczegóły
20.10 | 19:25 Czerwone Diabły
6 : 5
Best-Com Orange Michał Hnatkiewicz Szczegóły
17.10 | 20:05 Diabły
0 : 2
Żar Tropików Jakub Orliński Szczegóły
15.10 | 19:25 Geostandard Wrocław
0 : 5
White Panthers Michał Baraniecki Szczegóły
15.10 | 18:40 Czerwone Diabły
0 : 4
KS Znajomi Sędziego Michał Baraniecki Szczegóły
13.10 | 20:55 Boty
3 : 1
FC Kasztany T.Pondel / A.Malec Szczegóły
13.10 | 20:10 IBM Blue
1 : 2
WrSport.pl T.Pondel / A.Malec Szczegóły
13.10 | 18:40 Capgemini
3 : 0
Best-Com Orange M.Niciński / K.Struski Szczegóły
09.10 | 20:50 WrSport.pl
1 : 1
Diabły Marcin Niciński Szczegóły
08.10 | 20:50 White Panthers
2 : 5
IBM Blue Adam Rynkowski Szczegóły
08.10 | 19:25 KS Znajomi Sędziego
5 : 2
Capgemini Adam Rynkowski Szczegóły
08.10 | 19:15 FC Kasztany
2 : 1
Geostandard Wrocław T.Pondel / K.Struski Szczegóły
07.10 | 19:15 Żar Tropików
2 : 1
Czerwone Diabły Michał Baraniecki Szczegóły
06.10 | 20:55 Best-Com Orange
0 : 5
Boty Jakub Orliński Szczegóły
01.10 | 20:10 Diabły
3 : 2
White Panthers Andrzej Malec Szczegóły
01.10 | 19:25 IBM Blue
5 : 1
Geostandard Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
01.10 | 18:40 Best-Com Orange
1 : 7
FC Kasztany Andrzej Malec Szczegóły
30.09 | 20:05 Czerwone Diabły
2 : 3
WrSport.pl Andrzej Malec Szczegóły
30.09 | 19:20 Capgemini
2 : 5
Żar Tropików Andrzej Malec Szczegóły
29.09 | 20:55 Boty
1 : 0
KS Znajomi Sędziego Damian Nowak Szczegóły
29.09 | 19:25 FC Kasztany
0 : 2
IBM Blue Damian Nowak Szczegóły
24.09 | 20:10 White Panthers
2 : 1
Czerwone Diabły T.Pondel / A.Malec Szczegóły
24.09 | 19:25 Geostandard Wrocław
4 : 1
Diabły Jakub Orliński Szczegóły
24.09 | 18:40 WrSport.pl
6 : 1
Capgemini Jakub Orliński Szczegóły
23.09 | 20:50 Żar Tropików
2 : 2
Boty A.Malec / M.Niciński Szczegóły
23.09 | 19:20 KS Znajomi Sędziego
2 : 0
Best-Com Orange A.Malec / M.Niciński Szczegóły
19.09 | 20:55 Diabły
0 : 5
IBM Blue Michał Hnatkiewicz Szczegóły
18.09 | 19:20 Best-Com Orange
3 : 4
Żar Tropików Marcin Niciński Szczegóły
17.09 | 20:10 Capgemini
2 : 3
White Panthers Marcin Niciński Szczegóły
16.09 | 18:30 Czerwone Diabły
4 : 1
Geostandard Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
15.09 | 20:10 Boty
2 : 1
WrSport.pl Andrzej Malec Szczegóły