tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Astech 11 +28 27
2 . PKS Augustyn 11 +26 27
3 . Asplex 11 +27 24
4 . Shadows Wrocław 11 +25 24
5 . MOICO 11 +6 16
6 . Bystrzyca Wrocław 11 -2 16
7 . Wratislavia-Bio 11 -2 15
8 . Rewelacja Sezonu 11 -15 15
9 . FC Zbieranina 11 -7 10
10 . Czarny Byk 11 -23 10
11 . Raiffeisen Polbank 11 -34 3
12 . Elektrotim 11 -29 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

2 liga A - WYNIKI

28.11 | 20:50 Shadows Wrocław
2 : 5
Bystrzyca Wrocław Michał Hnatkiewicz Szczegóły
28.11 | 17:50 Czarny Byk
1 : 3
Rewelacja Sezonu Michał Hnatkiewicz Szczegóły
26.11 | 19:50 PKS Augustyn
2 : 0
Astech Jakub Orliński Szczegóły
26.11 | 19:05 MOICO
3 : 5
Czarny Byk Jakub Orliński Szczegóły
25.11 | 20:50 FC Zbieranina
0 : 3
Asplex Michał Hnatkiewicz Szczegóły
25.11 | 19:20 Raiffeisen Polbank
0 : 8
Shadows Wrocław Michał Hnatkiewicz Szczegóły
21.11 | 17:50 Wratislavia-Bio
0 : 3
MOICO Hubert Kut Szczegóły
20.11 | 20:50 Rewelacja Sezonu
3 : 1
Raiffeisen Polbank Michał Baraniecki Szczegóły
20.11 | 18:35 Shadows Wrocław
2 : 0
Czarny Byk Michał Baraniecki Szczegóły
18.11 | 20:05 Astech
3 : 0
FC Zbieranina Hubert Kut Szczegóły
15.11 | 18:35 Elektrotim
0 : 3
Astech Hubert Kut Szczegóły
15.11 | 18:35 Asplex
3 : 0
Elektrotim Jakub Orliński Szczegóły
15.11 | 17:50 Elektrotim
0 : 3
Wratislavia-Bio Hubert Kut Szczegóły
14.11 | 18:35 Rewelacja Sezonu
6 : 3
Wratislavia-Bio Hubert Kut Szczegóły
14.11 | 17:50 MOICO
0 : 6
Asplex Hubert Kut Szczegóły
13.11 | 17:50 Bystrzyca Wrocław
1 : 5
PKS Augustyn Jakub Orliński Szczegóły
07.11 | 18:35 PKS Augustyn
3 : 0
Elektrotim Hubert Kut Szczegóły
06.11 | 19:20 Raiffeisen Polbank
0 : 2
Bystrzyca Wrocław Jakub Orliński Szczegóły
06.11 | 18:35 Asplex
3 : 2
Rewelacja Sezonu Jakub Orliński Szczegóły
05.11 | 19:50 Astech
3 : 2
MOICO Hubert Kut Szczegóły
04.11 | 20:50 FC Zbieranina
2 : 8
PKS Augustyn Michał Hnatkiewicz Szczegóły
04.11 | 18:35 Wratislavia-Bio
2 : 3
Shadows Wrocław Michał Hnatkiewicz Szczegóły
28.10 | 20:50 Bystrzyca Wrocław
2 : 5
FC Zbieranina Michał Baraniecki Szczegóły
28.10 | 18:35 Czarny Byk
4 : 2
Raiffeisen Polbank Michał Baraniecki Szczegóły
24.10 | 19:20 Rewelacja Sezonu
1 : 8
Astech Hubert Kut Szczegóły
24.10 | 17:50 MOICO
2 : 4
PKS Augustyn Hubert Kut Szczegóły
23.10 | 18:35 Raiffeisen Polbank
2 : 4
Wratislavia-Bio Hubert Kut Szczegóły
21.10 | 20:05 Elektrotim
1 : 7
FC Zbieranina Jakub Orliński Szczegóły
21.10 | 19:20 Shadows Wrocław
2 : 1
Asplex Jakub Orliński Szczegóły
21.10 | 18:35 Czarny Byk
2 : 1
Bystrzyca Wrocław Jakub Orliński Szczegóły
18.10 | 20:40 Astech
3 : 0
Shadows Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
17.10 | 19:20 PKS Augustyn
6 : 0
Rewelacja Sezonu Jakub Orliński Szczegóły
17.10 | 18:35 Asplex
10 : 0
Raiffeisen Polbank Jakub Orliński Szczegóły
14.10 | 20:05 FC Zbieranina
0 : 7
MOICO Jakub Orliński Szczegóły
14.10 | 19:20 Bystrzyca Wrocław
2 : 1
Elektrotim Jakub Orliński Szczegóły
14.10 | 17:50 Wratislavia-Bio
1 : 1
Czarny Byk Michał Baraniecki Szczegóły
07.10 | 18:35 Shadows Wrocław
3 : 2
PKS Augustyn Michał Hnatkiewicz Szczegóły
03.10 | 20:05 Raiffeisen Polbank
1 : 2
Astech Hubert Kut Szczegóły
03.10 | 17:50 Wratislavia-Bio
1 : 2
Bystrzyca Wrocław Hubert Kut Szczegóły
02.10 | 18:35 MOICO
4 : 6
Elektrotim Jakub Orliński Szczegóły
30.09 | 19:20 Rewelacja Sezonu
2 : 0
FC Zbieranina Michał Baraniecki Szczegóły
30.09 | 17:50 Czarny Byk
0 : 7
Asplex Michał Baraniecki Szczegóły
26.09 | 17:50 Asplex
3 : 1
Wratislavia-Bio Hubert Kut Szczegóły
25.09 | 20:05 PKS Augustyn
4 : 2
Raiffeisen Polbank Michał Baraniecki Szczegóły
25.09 | 17:50 Bystrzyca Wrocław
2 : 2
MOICO Michał Baraniecki Szczegóły
24.09 | 19:50 Astech
8 : 0
Czarny Byk Hubert Kut Szczegóły
23.09 | 20:05 FC Zbieranina
2 : 4
Shadows Wrocław Jakub Orliński Szczegóły
23.09 | 17:50 Elektrotim
2 : 4
Rewelacja Sezonu Jakub Orliński Szczegóły
19.09 | 18:35 Shadows Wrocław
13 : 1
Elektrotim T.Pondel / K.Struski Szczegóły
19.09 | 17:50 Asplex
2 : 1
Bystrzyca Wrocław T.Pondel / K.Struski Szczegóły
18.09 | 19:20 Rewelacja Sezonu
1 : 6
MOICO T.Pondel / K.Struski Szczegóły
17.09 | 20:40 Wratislavia-Bio
3 : 2
Astech Rafał Świerczek Szczegóły
17.09 | 19:05 Czarny Byk
1 : 3
PKS Augustyn Rafał Świerczek Szczegóły
16.09 | 20:05 Raiffeisen Polbank
0 : 7
FC Zbieranina Hubert Kut Szczegóły
12.09 | 20:05 PKS Augustyn
3 : 4
Wratislavia-Bio Hubert Kut Szczegóły
12.09 | 17:50 MOICO
2 : 0
Shadows Wrocław Hubert Kut Szczegóły
11.09 | 19:20 Elektrotim
1 : 5
Raiffeisen Polbank Michał Hnatkiewicz Szczegóły
11.09 | 18:35 Bystrzyca Wrocław
2 : 1
Rewelacja Sezonu Michał Hnatkiewicz Szczegóły
10.09 | 19:50 Astech
6 : 2
Asplex Andrzej Malec Szczegóły
09.09 | 20:05 FC Zbieranina
2 : 1
Czarny Byk Rafał Świerczek Szczegóły
05.09 | 20:50 Raiffeisen Polbank
1 : 3
MOICO Michał Hnatkiewicz Szczegóły
05.09 | 18:35 Asplex
1 : 2
PKS Augustyn Michał Hnatkiewicz Szczegóły
04.09 | 18:35 Shadows Wrocław
6 : 0
Rewelacja Sezonu Hubert Kut Szczegóły
04.09 | 17:50 Czarny Byk
0 : 6
Elektrotim Hubert Kut Szczegóły
03.09 | 19:50 Astech
1 : 0
Bystrzyca Wrocław Hubert Kut Szczegóły
02.09 | 20:05 Wratislavia-Bio
3 : 2
FC Zbieranina Jakub Orliński Szczegóły