tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Prezesi 11 +15 27
2 . KS Znajomi Sędziego 11 +34 26
3 . Boty 11 +25 25
4 . Dizajn Studio FT 11 +9 18
5 . Inss-Pol 11 +7 16
6 . WSOWL II 11 -1 14
7 . Geostandard Wrocław 11 -5 13
8 . Capgemini 11 -15 13
9 . Hectas 11 -16 12
10 . Auto Truck 11 -18 10
11 . ACN FC 11 -23 10
12 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 -12 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

1 liga - WYNIKI

29.11 | 19:50 KS Znajomi Sędziego
9 : 2
Prezesi Jakub Orliński Szczegóły
28.11 | 20:05 Capgemini
0 : 4
Boty Michał Hnatkiewicz Szczegóły
27.11 | 17:50 Prezesi
3 : 0
Inss-Pol Hubert Kut Szczegóły
22.11 | 19:50 Boty
2 : 5
Hectas Michał Hnatkiewicz Szczegóły
21.11 | 20:50 WSOWL II
1 : 0
Prezesi Hubert Kut Szczegóły
20.11 | 19:20 Auto Truck
1 : 1
Inss-Pol Michał Baraniecki Szczegóły
18.11 | 20:50 Geostandard Wrocław
4 : 3
Fizjoterapia Polska - VillaMedica Hubert Kut Szczegóły
18.11 | 19:20 ACN FC
2 : 8
KS Znajomi Sędziego Hubert Kut Szczegóły
14.11 | 20:50 Geostandard Wrocław
0 : 3
WSOWL II Hubert Kut Szczegóły
13.11 | 20:50 Boty
5 : 3
Fizjoterapia Polska - VillaMedica Jakub Orliński Szczegóły
13.11 | 19:20 Auto Truck
2 : 1
Capgemini Jakub Orliński Szczegóły
13.11 | 18:35 ACN FC
6 : 1
Hectas Jakub Orliński Szczegóły
12.11 | 20:40 WSOWL II
1 : 3
KS Znajomi Sędziego Andrzej Malec Szczegóły
08.11 | 20:40 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
0 : 3
Auto Truck Michał Baraniecki Szczegóły
07.11 | 19:20 Geostandard Wrocław
2 : 4
Boty Hubert Kut Szczegóły
06.11 | 17:50 Hectas
0 : 8
Prezesi Jakub Orliński Szczegóły
04.11 | 19:20 Inss-Pol
0 : 0
KS Znajomi Sędziego Michał Hnatkiewicz Szczegóły
04.11 | 17:50 Capgemini
4 : 3
ACN FC Michał Hnatkiewicz Szczegóły
30.10 | 20:50 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
2 : 1
WSOWL II Hubert Kut Szczegóły
29.10 | 20:40 Dizajn Studio FT
3 : 2
WSOWL II Michał Hnatkiewicz Szczegóły
26.10 | 13:30 Inss-Pol
1 : 3
Geostandard Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
24.10 | 20:50 Boty
4 : 0
WSOWL II Hubert Kut Szczegóły
24.10 | 18:35 Prezesi
6 : 2
Capgemini Hubert Kut Szczegóły
23.10 | 19:20 Auto Truck
1 : 0
Geostandard Wrocław Hubert Kut Szczegóły
23.10 | 17:50 KS Znajomi Sędziego
8 : 1
Hectas Hubert Kut Szczegóły
22.10 | 20:40 WSOWL II
2 : 3
Inss-Pol Andrzej Malec Szczegóły
21.10 | 20:50 ACN FC
2 : 2
Fizjoterapia Polska - VillaMedica Jakub Orliński Szczegóły
21.10 | 17:50 Dizajn Studio FT
5 : 0
Capgemini Jakub Orliński Szczegóły
17.10 | 20:50 WSOWL II
1 : 1
Hectas Jakub Orliński Szczegóły
16.10 | 18:35 Dizajn Studio FT
1 : 2
Geostandard Wrocław Hubert Kut Szczegóły
15.10 | 19:50 Auto Truck
1 : 2
WSOWL II Hubert Kut Szczegóły
10.10 | 20:50 WSOWL II
1 : 1
Capgemini Hubert Kut Szczegóły
10.10 | 19:20 Hectas
2 : 3
Dizajn Studio FT Hubert Kut Szczegóły
10.10 | 18:35 Inss-Pol
2 : 6
Boty Hubert Kut Szczegóły
09.10 | 20:50 Prezesi
2 : 0
ACN FC Jakub Orliński Szczegóły
09.10 | 19:20 Capgemini
3 : 1
Geostandard Wrocław Jakub Orliński Szczegóły
09.10 | 17:50 KS Znajomi Sędziego
6 : 0
Auto Truck Jakub Orliński Szczegóły
08.10 | 19:50 Boty
1 : 0
Dizajn Studio FT Hubert Kut Szczegóły
07.10 | 20:50 ACN FC
0 : 3
WSOWL II Michał Hnatkiewicz Szczegóły
04.10 | 19:50 Auto Truck
2 : 9
Boty Jakub Orliński Szczegóły
03.10 | 18:35 Hectas
1 : 5
Inss-Pol Hubert Kut Szczegóły
02.10 | 20:50 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
1 : 3
Dizajn Studio FT Jakub Orliński Szczegóły
01.10 | 19:05 Geostandard Wrocław
2 : 3
ACN FC Hubert Kut Szczegóły
30.09 | 20:50 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
1 : 2
Prezesi Michał Baraniecki Szczegóły
30.09 | 20:05 Capgemini
0 : 3
KS Znajomi Sędziego Michał Baraniecki Szczegóły
26.09 | 18:35 Prezesi
4 : 2
Geostandard Wrocław Hubert Kut Szczegóły
25.09 | 18:35 ACN FC
0 : 6
Dizajn Studio FT Michał Baraniecki Szczegóły
23.09 | 20:50 KS Znajomi Sędziego
3 : 1
Fizjoterapia Polska - VillaMedica Jakub Orliński Szczegóły
23.09 | 19:20 Dizajn Studio FT
6 : 1
Auto Truck Jakub Orliński Szczegóły
23.09 | 18:35 Inss-Pol
2 : 4
Capgemini Jakub Orliński Szczegóły
21.09 | 13:20 Inss-Pol
7 : 0
ACN FC Andrzej Malec Szczegóły
19.09 | 20:50 Capgemini
2 : 6
Hectas T.Pondel / K.Struski Szczegóły
19.09 | 19:20 Prezesi
3 : 2
Boty T.Pondel / K.Struski Szczegóły
18.09 | 20:50 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
2 : 3
Inss-Pol T.Pondel / K.Struski Szczegóły
18.09 | 18:35 Geostandard Wrocław
3 : 1
KS Znajomi Sędziego T.Pondel / K.Struski Szczegóły
16.09 | 19:20 Dizajn Studio FT
2 : 3
Prezesi Hubert Kut Szczegóły
16.09 | 18:35 Boty
7 : 2
ACN FC Hubert Kut Szczegóły
16.09 | 17:50 Hectas
2 : 0
Auto Truck Hubert Kut Szczegóły
12.09 | 19:20 Boty
4 : 4
KS Znajomi Sędziego Hubert Kut Szczegóły
10.09 | 19:05 ACN FC
2 : 1
Auto Truck Andrzej Malec Szczegóły
09.09 | 20:50 Hectas
2 : 2
Fizjoterapia Polska - VillaMedica Rafał Świerczek Szczegóły
09.09 | 19:20 KS Znajomi Sędziego
3 : 0
Dizajn Studio FT Rafał Świerczek Szczegóły
05.09 | 17:50 Auto Truck
2 : 3
Prezesi Michał Hnatkiewicz Szczegóły
03.09 | 19:05 Geostandard Wrocław
4 : 4
Hectas Hubert Kut Szczegóły
02.09 | 20:50 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
0 : 1
Capgemini Jakub Orliński Szczegóły
02.09 | 18:35 Dizajn Studio FT
0 : 5
Inss-Pol Jakub Orliński Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY