tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Planiko Football Team 11 +23 24
2 . Lex Pistols 11 +10 22
3 . Fizjoterapia Polska - VillaMedica 11 +11 20
4 . FC Piwosze 11 +12 19
5 . Cortez Paintball 11 +8 19
6 . Hectas 11 +1 17
7 . Capgemini 11 +0 13
8 . Orfin Studio 11 -8 12
9 . Fulanito 11 -9 12
10 . Soccer Plus 11 -10 10
11 . Prosiaki 11 -21 8
12 . Ozone 11 -17 7
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

2 liga - WYNIKI

23.11 | 20:40 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
0 : 3
Planiko Football Team Adrian Miedziński Szczegóły
22.11 | 19:50 Hectas
6 : 3
Soccer Plus Andrzej Malec Szczegóły
20.11 | 19:50 Capgemini
0 : 2
FC Piwosze Michał Hnatkiewicz Szczegóły
20.11 | 19:05 Lex Pistols
7 : 1
Prosiaki Michał Hnatkiewicz Szczegóły
19.11 | 20:05 Ozone
2 : 5
Fulanito Michał Baraniecki Szczegóły
19.11 | 18:35 Orfin Studio
2 : 1
Cortez Paintball Michał Baraniecki Szczegóły
14.11 | 19:20 Fulanito
1 : 1
Capgemini Michał Baraniecki Szczegóły
13.11 | 19:05 Prosiaki
0 : 2
Planiko Football Team Michał Baraniecki Szczegóły
12.11 | 20:05 FC Piwosze
6 : 1
Ozone Michał Hnatkiewicz Szczegóły
12.11 | 19:20 Cortez Paintball
5 : 3
Lex Pistols Michał Hnatkiewicz Szczegóły
12.11 | 18:35 Hectas
6 : 4
Orfin Studio Michał Hnatkiewicz Szczegóły
09.11 | 20:40 Soccer Plus
0 : 3
Fizjoterapia Polska - VillaMedica Adam Rynkowski Szczegóły
09.11 | 19:50 Fulanito
2 : 1
Lex Pistols Adam Rynkowski Szczegóły
08.11 | 20:50 Planiko Football Team
2 : 1
Hectas Michał Baraniecki Szczegóły
08.11 | 19:20 Prosiaki
1 : 1
Ozone Michał Baraniecki Szczegóły
07.11 | 18:35 FC Piwosze
1 : 1
Orfin Studio Michał Baraniecki Szczegóły
05.11 | 19:20 Cortez Paintball
4 : 2
Soccer Plus Adrian Miedziński Szczegóły
31.10 | 20:50 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
3 : 0
Capgemini Michał Hnatkiewicz Szczegóły
31.10 | 20:05 Ozone
2 : 6
Cortez Paintball Michał Hnatkiewicz Szczegóły
31.10 | 19:20 Fulanito
3 : 5
FC Piwosze Michał Hnatkiewicz Szczegóły
31.10 | 17:50 Orfin Studio
1 : 3
Prosiaki Adrian Miedziński Szczegóły
29.10 | 19:20 Ozone
3 : 4
Hectas Andrzej Malec Szczegóły
29.10 | 18:35 Soccer Plus
1 : 9
Planiko Football Team Andrzej Malec Szczegóły
29.10 | 17:50 Lex Pistols
2 : 2
Capgemini Andrzej Malec Szczegóły
26.10 | 19:50 Planiko Football Team
2 : 2
Cortez Paintball Andrzej Malec Szczegóły
25.10 | 18:35 Lex Pistols
4 : 0
FC Piwosze Andrzej Malec Szczegóły
25.10 | 17:50 Capgemini
1 : 6
Prosiaki Andrzej Malec Szczegóły
24.10 | 20:50 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
2 : 0
Fulanito Michał Baraniecki Szczegóły
22.10 | 17:50 Prosiaki
1 : 10
FC Piwosze Konrad Zawadzki Szczegóły
19.10 | 20:40 Hectas
2 : 5
Cortez Paintball Michał Hnatkiewicz Szczegóły
19.10 | 19:50 FC Piwosze
1 : 5
Soccer Plus Michał Hnatkiewicz Szczegóły
17.10 | 20:50 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
6 : 0
Orfin Studio Andrzej Malec Szczegóły
17.10 | 20:05 Planiko Football Team
1 : 2
Lex Pistols Andrzej Malec Szczegóły
15.10 | 20:05 Orfin Studio
2 : 4
Planiko Football Team Adrian Miedziński Szczegóły
12.10 | 20:40 Hectas
2 : 0
Fizjoterapia Polska - VillaMedica Konrad Zawadzki Szczegóły
12.10 | 19:05 Orfin Studio
0 : 3
Soccer Plus Konrad Zawadzki Szczegóły
11.10 | 19:05 FC Piwosze
0 : 0
Planiko Football Team Hubert Kut Szczegóły
09.10 | 19:05 Lex Pistols
4 : 3
Ozone Andrzej Malec Szczegóły
08.10 | 18:35 Planiko Football Team
0 : 0
Capgemini Michał Hnatkiewicz Szczegóły
05.10 | 20:40 Hectas
6 : 2
Prosiaki Adrian Miedziński Szczegóły
04.10 | 19:05 Planiko Football Team
6 : 0
Fulanito Michał Hnatkiewicz Szczegóły
03.10 | 20:50 Cortez Paintball
1 : 2
Fizjoterapia Polska - VillaMedica Michał Hnatkiewicz Szczegóły
03.10 | 19:20 Soccer Plus
1 : 4
Ozone Michał Hnatkiewicz Szczegóły
01.10 | 19:20 Ozone
0 : 2
Planiko Football Team Hubert Kut Szczegóły
01.10 | 17:50 Lex Pistols
1 : 3
Orfin Studio Hubert Kut Szczegóły
28.09 | 20:40 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
0 : 1
Lex Pistols Andrzej Malec Szczegóły
26.09 | 19:20 Capgemini
6 : 0
Hectas Michał Baraniecki Szczegóły
26.09 | 18:35 Soccer Plus
6 : 4
Fulanito Michał Baraniecki Szczegóły
25.09 | 19:05 Ozone
2 : 6
Orfin Studio Andrzej Malec Szczegóły
24.09 | 20:50 Prosiaki
3 : 3
Fizjoterapia Polska - VillaMedica Andrzej Malec Szczegóły
24.09 | 18:35 Cortez Paintball
1 : 3
FC Piwosze Andrzej Malec Szczegóły
20.09 | 20:40 Fulanito
1 : 3
Cortez Paintball Andrzej Malec Szczegóły
20.09 | 19:50 Lex Pistols
4 : 3
Hectas Andrzej Malec Szczegóły
20.09 | 18:20 Capgemini
3 : 0
Soccer Plus Andrzej Malec Szczegóły
18.09 | 19:50 Orfin Studio
1 : 1
Capgemini Hubert Kut Szczegóły
18.09 | 19:05 Cortez Paintball
6 : 4
Prosiaki Hubert Kut Szczegóły
14.09 | 19:50 Fulanito
2 : 1
Prosiaki Hubert Kut Szczegóły
13.09 | 19:50 Capgemini
4 : 1
Cortez Paintball Adam Rynkowski Szczegóły
12.09 | 20:50 Fizjoterapia Polska - VillaMedica
2 : 0
Ozone Adrian Miedziński Szczegóły
12.09 | 19:20 Soccer Plus
1 : 2
Lex Pistols Adrian Miedziński Szczegóły
11.09 | 19:05 Hectas
4 : 4
FC Piwosze Andrzej Malec Szczegóły
07.09 | 19:50 Fulanito
2 : 2
Hectas Hubert Kut Szczegóły
06.09 | 19:05 Prosiaki
2 : 6
Soccer Plus Hubert Kut Szczegóły
05.09 | 20:40 FC Piwosze
0 : 0
Fizjoterapia Polska - VillaMedica Adrian Miedziński Szczegóły
03.09 | 20:40 Orfin Studio
3 : 3
Fulanito Michał Hnatkiewicz Szczegóły
03.09 | 18:20 Ozone
4 : 2
Capgemini Michał Hnatkiewicz Szczegóły