tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . OKS Sokół Wrocław 11 +32 27
2 . WSOWL I 11 +26 27
3 . Kuźniki 11 +22 26
4 . FC Moose 11 +17 25
5 . Blitzkrieg Wrocław 11 +7 24
6 . Wielka Niewiadoma 11 -7 16
7 . WSOWL II 11 -4 13
8 . RTV Euro AGD 11 -3 12
9 . FC Velicante Wrocław 11 -14 11
10 . Dolmens 11 -12 10
11 . Drink Team 11 -18 3
12 . FC Zbieranina 11 -46 -2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

1 liga - WYNIKI

22.11 | 20:40 WSOWL II
3 : 0
Dolmens Andrzej Malec Szczegóły
21.11 | 20:05 FC Moose
1 : 1
Wielka Niewiadoma Adam Rynkowski Szczegóły
21.11 | 19:20 Kuźniki
2 : 4
OKS Sokół Wrocław Adam Rynkowski Szczegóły
21.11 | 18:35 Blitzkrieg Wrocław
2 : 0
Drink Team Adam Rynkowski Szczegóły
20.11 | 20:40 RTV Euro AGD
1 : 3
WSOWL I Michał Hnatkiewicz Szczegóły
19.11 | 20:50 FC Zbieranina
0 : 3
FC Velicante Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
16.11 | 19:05 Wielka Niewiadoma
0 : 5
Kuźniki Michał Hnatkiewicz Szczegóły
15.11 | 19:50 Drink Team
0 : 3
WSOWL I Michał Baraniecki Szczegóły
14.11 | 20:05 Dolmens
0 : 1
Blitzkrieg Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
13.11 | 20:40 FC Velicante Wrocław
1 : 4
RTV Euro AGD Michał Baraniecki Szczegóły
12.11 | 20:50 FC Zbieranina
0 : 3
WSOWL II Michał Hnatkiewicz Szczegóły
09.11 | 19:05 Drink Team
3 : 7
Kuźniki Adam Rynkowski Szczegóły
08.11 | 17:50 FC Velicante Wrocław
1 : 4
OKS Sokół Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
07.11 | 20:50 WSOWL II
1 : 2
FC Velicante Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
07.11 | 20:05 WSOWL I
3 : 0
Dolmens Michał Baraniecki Szczegóły
06.11 | 20:40 FC Moose
5 : 1
RTV Euro AGD Andrzej Malec Szczegóły
06.11 | 19:50 OKS Sokół Wrocław
3 : 0
Blitzkrieg Wrocław Andrzej Malec Szczegóły
05.11 | 20:50 WSOWL I
8 : 0
FC Zbieranina Adrian Miedziński Szczegóły
05.11 | 20:05 Wielka Niewiadoma
3 : 2
WSOWL II Adrian Miedziński Szczegóły
31.10 | 18:35 Dolmens
3 : 3
FC Velicante Wrocław Adrian Miedziński Szczegóły
30.10 | 20:40 RTV Euro AGD
0 : 3
OKS Sokół Wrocław Adrian Miedziński Szczegóły
30.10 | 19:50 FC Moose
1 : 0
Drink Team Adrian Miedziński Szczegóły
30.10 | 19:05 Blitzkrieg Wrocław
3 : 0
Wielka Niewiadoma Adrian Miedziński Szczegóły
29.10 | 20:50 WSOWL II
4 : 2
Drink Team Andrzej Malec Szczegóły
29.10 | 20:05 FC Velicante Wrocław
2 : 6
WSOWL I Andrzej Malec Szczegóły
26.10 | 20:40 FC Zbieranina
1 : 8
RTV Euro AGD Andrzej Malec Szczegóły
26.10 | 19:05 OKS Sokół Wrocław
4 : 0
Wielka Niewiadoma Andrzej Malec Szczegóły
25.10 | 20:50 WSOWL II
2 : 4
WSOWL I Andrzej Malec Szczegóły
25.10 | 20:05 Blitzkrieg Wrocław
2 : 0
FC Moose Andrzej Malec Szczegóły
24.10 | 20:05 Drink Team
2 : 3
Wielka Niewiadoma Michał Baraniecki Szczegóły
22.10 | 20:50 WSOWL II
2 : 1
RTV Euro AGD Adrian Miedziński Szczegóły
22.10 | 20:05 WSOWL I
4 : 2
Blitzkrieg Wrocław Konrad Zawadzki Szczegóły
22.10 | 18:35 Kuźniki
1 : 0
Dolmens Konrad Zawadzki Szczegóły
15.10 | 20:50 FC Zbieranina
2 : 9
Dolmens Adrian Miedziński Szczegóły
12.10 | 19:50 WSOWL I
0 : 1
FC Moose Konrad Zawadzki Szczegóły
11.10 | 19:50 WSOWL II
0 : 4
OKS Sokół Wrocław Hubert Kut Szczegóły
10.10 | 20:50 Dolmens
4 : 6
RTV Euro AGD Michał Baraniecki Szczegóły
09.10 | 20:40 Kuźniki
4 : 4
WSOWL II Andrzej Malec Szczegóły
09.10 | 19:50 Wielka Niewiadoma
1 : 5
WSOWL I Andrzej Malec Szczegóły
08.10 | 20:50 FC Moose
3 : 1
FC Zbieranina Michał Hnatkiewicz Szczegóły
08.10 | 19:20 OKS Sokół Wrocław
3 : 2
Drink Team Michał Hnatkiewicz Szczegóły
04.10 | 19:50 WSOWL I
3 : 2
OKS Sokół Wrocław Michał Hnatkiewicz Szczegóły
04.10 | 18:20 Blitzkrieg Wrocław
0 : 4
Kuźniki Michał Hnatkiewicz Szczegóły
03.10 | 20:05 WSOWL II
1 : 3
FC Moose Michał Hnatkiewicz Szczegóły
03.10 | 18:35 Wielka Niewiadoma
3 : 1
FC Velicante Wrocław Michał Hnatkiewicz Szczegóły
01.10 | 20:50 Kuźniki
3 : 1
WSOWL I Hubert Kut Szczegóły
01.10 | 20:05 Blitzkrieg Wrocław
4 : 1
WSOWL II Hubert Kut Szczegóły
28.09 | 19:50 OKS Sokół Wrocław
2 : 3
FC Moose Andrzej Malec Szczegóły
27.09 | 18:20 Dolmens
3 : 2
Wielka Niewiadoma Andrzej Malec Szczegóły
26.09 | 20:50 RTV Euro AGD
0 : 2
Blitzkrieg Wrocław Michał Baraniecki Szczegóły
24.09 | 20:05 FC Zbieranina
1 : 4
Drink Team Andrzej Malec Szczegóły
24.09 | 17:50 FC Velicante Wrocław
2 : 2
Kuźniki Andrzej Malec Szczegóły
21.09 | 19:50 Kuźniki
4 : 2
FC Zbieranina Hubert Kut Szczegóły
19.09 | 20:50 Drink Team
0 : 3
RTV Euro AGD Kamil Struski Szczegóły
18.09 | 20:40 FC Moose
7 : 1
FC Velicante Wrocław Hubert Kut Szczegóły
17.09 | 20:50 Blitzkrieg Wrocław
3 : 1
FC Zbieranina Hubert Kut Szczegóły
17.09 | 18:35 OKS Sokół Wrocław
9 : 0
Dolmens Hubert Kut Szczegóły
13.09 | 20:40 RTV Euro AGD
1 : 5
Kuźniki Adam Rynkowski Szczegóły
12.09 | 20:05 FC Moose
5 : 1
Dolmens Adrian Miedziński Szczegóły
11.09 | 20:40 Wielka Niewiadoma
3 : 1
RTV Euro AGD Andrzej Malec Szczegóły
10.09 | 20:50 OKS Sokół Wrocław
6 : 1
FC Zbieranina Hubert Kut Szczegóły
10.09 | 19:20 Drink Team
3 : 4
FC Velicante Wrocław Hubert Kut Szczegóły
07.09 | 20:40 Kuźniki
3 : 1
FC Moose Hubert Kut Szczegóły
05.09 | 19:50 Dolmens
4 : 1
Drink Team Adrian Miedziński Szczegóły
04.09 | 19:05 FC Velicante Wrocław
1 : 2
Blitzkrieg Wrocław Konrad Zawadzki Szczegóły
03.09 | 19:50 FC Zbieranina
2 : 6
Wielka Niewiadoma Michał Hnatkiewicz Szczegóły

PARTNERZY I SPONSORZY