tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . OKS Sokół Wrocław 11 +32 27
2 . WSOWL I 11 +26 27
3 . Kuźniki 11 +22 26
4 . FC Moose 11 +17 25
5 . Blitzkrieg Wrocław 11 +7 24
6 . Wielka Niewiadoma 11 -7 16
7 . WSOWL II 11 -4 13
8 . RTV Euro AGD 11 -3 12
9 . FC Velicante Wrocław 11 -14 11
10 . Dolmens 11 -12 10
11 . Drink Team 11 -18 3
12 . FC Zbieranina 11 -46 -2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Dominik Maziarz Napastnik WSOWL I 15
Adam Domek Napastnik FC Moose 11
Grzegorz Matczyszyn Napastnik Kuźniki 10
Paweł Ujas Napastnik OKS Sokół Wrocław 10
Krzysztof Dobrzański Napastnik Drink Team 9
Jakub Różanowski Napastnik Blitzkrieg Wrocław 8
Michał Krukowski Pomocnik WSOWL II 8
Bartłomiej Siorak Napastnik WSOWL I 7
Artur Kaleta Napastnik Blitzkrieg Wrocław 7
Mateusz Stadnik Pomocnik OKS Sokół Wrocław 7
Marcin Musielak Pomocnik Kuźniki 7
Bartosz Jaśkowiak Napastnik Wielka Niewiadoma 7
Paweł Pawłowski Napastnik RTV Euro AGD 6
Daniel Mosiński Napastnik Kuźniki 6
Jakub Lewalski Napastnik FC Moose 6
Grzegorz Paukszt Obrońca Wielka Niewiadoma 6
Karol Knap Pomocnik WSOWL II 5
Mateusz Dębiński Napastnik WSOWL II 5
Damian Magot Obrońca Dolmens 5
Daniel Latusek Obrońca Dolmens 5
Tomasz Statnik Napastnik Dolmens 5
Wojciech Wieczorek Napastnik FC Velicante Wrocław 5
Robert Małecki Obrońca Kuźniki 5
Tomasz Żołdak Obrońca OKS Sokół Wrocław 5
Tomasz Piasecki Obrońca OKS Sokół Wrocław 5
Dariusz Polańczyk Obrońca RTV Euro AGD 5
Adrian Wełna Pomocnik RTV Euro AGD 5
Przemysław Pakulski Pomocnik WSOWL I 5
Wojciech Woźniak Obrońca WSOWL I 4
Piotr Kozaczewski Napastnik RTV Euro AGD 4
Łukasz Bienias Napastnik OKS Sokół Wrocław 4
Krzysztof Mor Napastnik OKS Sokół Wrocław 4
Łukasz Bartosik Pomocnik OKS Sokół Wrocław 4
Andrzej Cynar Napastnik FC Velicante Wrocław 4
Robert Sajewicz Obrońca FC Velicante Wrocław 4
Jacek Ruta Obrońca Blitzkrieg Wrocław 4
Maciej Koniarczyk Pomocnik Dolmens 4
Mateusz Kasprzycki Obrońca WSOWL I 3
Dawid Leib Pomocnik FC Moose 3
Maciej Kosma Obrońca Kuźniki 3
Jarosław Chodorek Pomocnik Kuźniki 3
Łukasz Kopyś Pomocnik RTV Euro AGD 3
Marcin Żarecki Pomocnik Kuźniki 3
Andrzej Jaskowski Napastnik Wielka Niewiadoma 3
Marcin Podsędek Napastnik RTV Euro AGD 2
Jarosław Patałuch Pomocnik WSOWL I 2
Sławomir Mosoń Napastnik WSOWL I 2
Wojciech Turkowiak Napastnik OKS Sokół Wrocław 2
Wojciech Waliszewski Napastnik FC Zbieranina 2
Krzysztof Kaban Obrońca FC Zbieranina 2
Dominik Sobański Pomocnik FC Zbieranina 2
Paweł Raczak Pomocnik Drink Team 2
Mariusz Bielaszka Pomocnik FC Velicante Wrocław 2
Kamil Nowak Pomocnik FC Moose 2
Michał Piędzioch Obrońca FC Moose 2
Jacek Zdun Pomocnik FC Moose 2
Tomasz Gołębiowski Pomocnik Drink Team 2
Maciej Magot Pomocnik Dolmens 2
Paweł Kalinowski Pomocnik Wielka Niewiadoma 2
Krzysztof Świder Obrońca Dolmens 2
Łukasz Kucharski Pomocnik Drink Team 1
Patryk Spałek Napastnik Drink Team 1
Krzysztof Ostrowski Pomocnik Blitzkrieg Wrocław 1
Jakub Chowański Pomocnik WSOWL II 1
Sławomir Rup Napastnik OKS Sokół Wrocław 1
Adrian Hajdamowicz Obrońca WSOWL II 1
Marcin Filipiak Napastnik Dolmens 1
Mateusz Gołębiowski Obrońca Drink Team 1
Jakub Grzesiczak Obrońca Drink Team 1
Mariusz Iwańczak Pomocnik Blitzkrieg Wrocław 1
Jacek Wieczorek Obrońca FC Velicante Wrocław 1
Maciej Wójcik Napastnik FC Moose 1
Bartosz Zaborek Napastnik FC Moose 1
Jarosław Kubiszyn Pomocnik FC Moose 1
Dariusz Kubiszyn Napastnik FC Moose 1
Dawid Strzępka Obrońca FC Velicante Wrocław 1
Daniel Wesołowski Obrońca FC Velicante Wrocław 1
Krzysztof Pękala Napastnik FC Zbieranina 1
Piotr Wojciechowski Pomocnik FC Zbieranina 1
Kazimierz Dulas Pomocnik FC Zbieranina 1
Łukasz Nowak Pomocnik FC Zbieranina 1
Michał Mąka Pomocnik FC Zbieranina 1
Łukasz Murdzek Obrońca OKS Sokół Wrocław 1
Mariusz Malina Obrońca RTV Euro AGD 1
Krzysztof Piasecki Obrońca OKS Sokół Wrocław 1
Tomasz Kinal Bramkarz Kuźniki 1
Damian Stępień Pomocnik WSOWL I 1
Rafał Rybak Pomocnik Wielka Niewiadoma 1
Adam Smarzyński Obrońca Wielka Niewiadoma 1
Adam Puchacz Obrońca Wielka Niewiadoma 1
Maciej Grabski Pomocnik Wielka Niewiadoma 1