tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Car-Zone Wrocław. 11 +44 27
2 . 4W Team 11 +22 26
3 . Biali Pilczyce 11 +30 25
4 . Kantor HIT 11 -2 19
5 . Apgeo.pl Sokół Wrocław 11 +8 18
6 . Energosystem 11 -16 15
7 . Alpine Stars 11 -6 14
8 . Team Bielawa 11 -3 10
9 . M+W Group The Celestes 11 -9 10
10 . Nokia NSN 11 -18 10
11 . Anko Wrocław 11 -26 10
12 . Herbapol Wrocław 11 -24 6
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Paweł Synowiec Napastnik Car-Zone Wrocław. 33
Kamil Żbik Napastnik Kantor HIT 31
Adrian Kublik Napastnik 4W Team 17
Karol Siódmiak Napastnik Car-Zone Wrocław. 14
Jacek Narojczyk Pomocnik Biali Pilczyce 13
Mateusz Stadnik Napastnik Apgeo.pl Sokół Wrocław 12
Daniel Szczytowicz Napastnik Energosystem 12
Filip Janiak Napastnik Energosystem 11
Damian Szczepaniak Napastnik Apgeo.pl Sokół Wrocław 11
Mateusz Kuriata Obrońca Team Bielawa 11
Jakub Myka Napastnik M+W Group The Celestes 11
Krzysztof Kotwicki Napastnik Car-Zone Wrocław. 11
Oliwier Goclon Napastnik Anko Wrocław 10
Sebastian Lewandowski Obrońca Biali Pilczyce 10
Przemysław Stasiak Obrońca 4W Team 9
Adrian Bergier Napastnik 4W Team 9
Marcin Korkosz Napastnik Biali Pilczyce 9
Michał Wróbel Obrońca Biali Pilczyce 8
Łukasz Górzyński Napastnik Energosystem 8
Sławomir Rup Napastnik Herbapol Wrocław 8
Robert Małecki Obrońca Car-Zone Wrocław. 8
Maciej Gaweł Napastnik M+W Group The Celestes 8
Rafał Miazgowski Napastnik 4W Team 7
Adam Andrusiak Napastnik Biali Pilczyce 7
Sebastian Antoszewski Obrońca Alpine Stars 7
Michał Śnieżek Obrońca Biali Pilczyce 7
Łukasz Borczyński Napastnik Alpine Stars 7
Jakub Rejmer Napastnik Alpine Stars 6
Adam Kubasiewicz Obrońca Alpine Stars 6
Kamil Mierzwa Napastnik Anko Wrocław 6
Adrian Miedziński Napastnik Alpine Stars 6
Dominik Kaczmar Napastnik Nokia NSN 6
Grzegorz Goławski Napastnik Nokia NSN 6
Seweryn Ślepecki Obrońca Team Bielawa 6
Wojciech Turkowiak Napastnik Apgeo.pl Sokół Wrocław 6
Tomasz Piasecki Obrońca Apgeo.pl Sokół Wrocław 5
Piotr Drupka Napastnik Kantor HIT 5
Jakub Bednarek Obrońca 4W Team 5
Artur Monasterski Napastnik Anko Wrocław 5
Mateusz Żak Obrońca Car-Zone Wrocław. 5
Łukasz Deneka Napastnik Team Bielawa 5
Konrad Kątny Napastnik Alpine Stars 4
Łukasz Zakrzewski Obrońca Kantor HIT 4
Ryszard Ciemski Obrońca Team Bielawa 4
Jakub Jakóbczyk Napastnik 4W Team 4
Krzysztof Suchecki Obrońca 4W Team 4
Grzegorz Paukszt Obrońca Alpine Stars 4
Mateusz Dłutowski Obrońca M+W Group The Celestes 4
Grzegorz Bogacz Napastnik Nokia NSN 4
Rafał Rybiński Napastnik Kantor HIT 4
Rafał Rorat Obrońca Team Bielawa 4
Marcin Kopeć Obrońca Team Bielawa 4
Damian Guziejewski Napastnik Car-Zone Wrocław. 3
Łukasz Bienias Napastnik Apgeo.pl Sokół Wrocław 3
Przemysław Gorszkowski Obrońca Nokia NSN 3
Paweł Bułka Obrońca Nokia NSN 3
Dominik Chwastek Obrońca M+W Group The Celestes 3
Karol Danielik Napastnik M+W Group The Celestes 3
Radosław Lisowski Napastnik Herbapol Wrocław 3
Łukasz Bielaszka Napastnik Herbapol Wrocław 3
Patryk Ledwoń Obrońca Herbapol Wrocław 3
Marcin Wiśniewski Obrońca Kantor HIT 3
Grzegorz Rajter Napastnik 4W Team 3
Marek Kozłowski Obrońca Anko Wrocław 3
Arkadiusz Markowski Napastnik Energosystem 3
Paweł Doncer Pomocnik Anko Wrocław 3
Grzegorz Dederko Napastnik Car-Zone Wrocław. 2
Tomasz Horwat Obrońca 4W Team 2
Paweł Jadach Obrońca Anko Wrocław 2
Rafał Andruszko Obrońca Kantor HIT 2
Adam Walas Obrońca Herbapol Wrocław 2
Mateusz Śnieżek Napastnik Energosystem 2
Krystian Szwalbe Obrońca Energosystem 2
Roman Marchewka Napastnik Kantor HIT 2
Marek Ludwiczak Obrońca M+W Group The Celestes 2
Jakub Strojec Napastnik M+W Group The Celestes 2
Artur Urbaniec Napastnik Nokia NSN 2
Michał Kuta Napastnik Nokia NSN 2
Jacek Zdun Obrońca Apgeo.pl Sokół Wrocław 2
Paweł Kłodnicki Obrońca Car-Zone Wrocław. 2
Tomasz Kozimor Obrońca Herbapol Wrocław 2
Rafał Lis Obrońca Team Bielawa 2
Marcin Gołdyń Napastnik Team Bielawa 2
Łukasz Krasiński Napastnik Team Bielawa 2
Tomasz Żołdak Obrońca Apgeo.pl Sokół Wrocław 1
Krzysztof Mor Napastnik Apgeo.pl Sokół Wrocław 1
Zbigniew Zaborowski Obrońca Team Bielawa 1
Piotr Wędzonka Obrońca Nokia NSN 1
Mateusz Zarucki Napastnik Energosystem 1
Damian Dzwoniarski Obrońca Biali Pilczyce 1
Marcin Lament Obrońca Herbapol Wrocław 1
Jakub Wróbel Napastnik Herbapol Wrocław 1
Maciej Rokicki Obrońca Kantor HIT 1
Marcin Nowakowski Napastnik 4W Team 1
Tomasz Piątkowski Obrońca Team Bielawa 1
Bartłomiej Guździoł Obrońca Herbapol Wrocław 1
Wojciech Pęszyński Obrońca Anko Wrocław 1
Maciej Womperski Napastnik M+W Group The Celestes 1