tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Moose. 11 +10 24
2 . Łysy & Bomba Team 11 +35 23
3 . RTV Euro AGD. 11 +17 22
4 . Michałki 11 +14 20
5 . WSOWL. 11 +6 20
6 . Geostandard Wrocław. 11 +2 17
7 . Interam 11 +0 13
8 . Hectas. 11 -10 13
9 . Schumacher Team 11 -8 12
10 . M+W Group The Reds 11 -25 10
11 . M.W. Trade 11 -15 8
12 . WSZiC 11 -26 4
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Łukasz Majchrowicz Napastnik Łysy & Bomba Team 39
Adrian Jaworski Napastnik Schumacher Team 30
Włodzimierz Styczyński Napastnik Michałki 20
Tomasz Maślak Napastnik Hectas. 19
Łukasz Kopyś Napastnik RTV Euro AGD. 18
Bartosz Zieliński Napastnik RTV Euro AGD. 16
Robert Olejniczak Obrońca Michałki 13
Andrzej Ciupiński Napastnik M.W. Trade 13
Adrian Wełna Obrońca RTV Euro AGD. 13
Maciej Antoszczuk Napastnik Schumacher Team 12
Alan Adham Obrońca WSOWL. 12
Mateusz Świerk Napastnik M+W Group The Reds 11
Arkadiusz Bogusz Napastnik Michałki 11
Rafał Rejentowicz Napastnik Interam 11
Radosław Dudek Napastnik Hectas. 10
Artur Komorowicz Obrońca Michałki 10
Grzegorz Galas Obrońca M+W Group The Reds 9
Bartłomiej Biela Napastnik M.W. Trade 9
Maciej Wójcik Napastnik FC Moose. 9
Rafał Radota Napastnik FC Moose. 9
Dominik Maziarz Napastnik WSOWL. 8
Arkadiusz Pawlak Obrońca Schumacher Team 8
Przemysław Stefańczyk Obrońca FC Moose. 8
Bartosz Zaborek Napastnik FC Moose. 8
Piotr Szczurek Napastnik Geostandard Wrocław. 8
Witold Krzysztofczyk Obrońca Łysy & Bomba Team 8
Paweł Basiński Obrońca Interam 7
Krzysztof Szczurek Napastnik Geostandard Wrocław. 7
Rafał Kulesza Obrońca Hectas. 7
Adam Domek Napastnik FC Moose. 7
Paweł Majewski Napastnik M+W Group The Reds 7
Paweł Godzwon Obrońca M+W Group The Reds 7
Marcin Małecki Napastnik FC Moose. 7
Daniel Wałęga Obrońca WSZiC 7
Adrian Adamczyk Napastnik WSOWL. 6
Maciej Niemczyński Napastnik WSZiC 6
Mariusz Malina Obrońca RTV Euro AGD. 6
Mariusz Szczurek Obrońca Geostandard Wrocław. 6
Krzysztof Stachowski Napastnik Interam 6
Piotr Zawodny Obrońca Łysy & Bomba Team 6
Marek Zając Obrońca Łysy & Bomba Team 6
Rafał Przybysławski Napastnik Interam 5
Andrzej Maślak Obrońca Hectas. 5
Konrad Schmidt Obrońca Schumacher Team 5
Dariusz Polańczyk Obrońca RTV Euro AGD. 5
Remigiusz Kazimierczak Obrońca Michałki 5
Damian Siewierski Napastnik M+W Group The Reds 5
Kamil Biegański Obrońca M.W. Trade 5
Mateusz Matković Napastnik WSZiC 5
Robert Iwan Napastnik Michałki 4
Jarosław Patałuch Napastnik WSOWL. 4
Artur Drożdż Obrońca WSZiC 4
Andrzej Bąbalicki Napastnik Łysy & Bomba Team 4
Marcin Krawczyk Obrońca Łysy & Bomba Team 4
Marek Bociek Napastnik Łysy & Bomba Team 4
Michał Goch Napastnik M+W Group The Reds 4
Krzysztof Litka Obrońca Interam 4
Michał Przybysławski Napastnik Interam 4
Waldemar Kościk Obrońca Interam 4
Łukasz Beksiński Napastnik Geostandard Wrocław. 4
Wojciech Gradowski Napastnik Geostandard Wrocław. 4
Marek Gawron Napastnik Geostandard Wrocław. 4
Tomasz Angrecki Obrońca Interam 3
Patryk Andrzejewski Napastnik Hectas. 3
Wojciech Woźniak Obrońca M.W. Trade 3
Piotr Kozaczewski Napastnik RTV Euro AGD. 3
Grzegorz Dychus Obrońca M+W Group The Reds 3
Marcin Mackiewicz Obrońca WSZiC 3
Mateusz Jankowski Obrońca WSOWL. 3
Jakub Sokołowski Napastnik WSOWL. 3
Dawid Wilas Napastnik WSZiC 2
Rafał Kluska Napastnik FC Moose. 2
Bartosz Wysocki Obrońca Geostandard Wrocław. 2
Paweł Armatys Napastnik WSOWL. 2
Jakub Grzesiuk Obrońca WSOWL. 2
Marcin Koba Obrońca Schumacher Team 2
Mateusz Koziński Obrońca M.W. Trade 2
Fernando Ballester Napastnik M.W. Trade 2
Tobiasz Borowski Obrońca M.W. Trade 2
Paweł Bogdaszewski Obrońca Michałki 2
Michał Czerniecki Napastnik Interam 2
Marcin Żal Obrońca Hectas. 2
Adam Skowyra Obrońca Hectas. 2
Tomasz Głodek Obrońca Geostandard Wrocław. 2
Stanisław Iwaszkiewicz Obrońca Geostandard Wrocław. 2
Dawid Leib Napastnik FC Moose. 2
Artur Wydrzycki Obrońca FC Moose. 1
Łukasz Król Obrońca Geostandard Wrocław. 1
Kamil Mońko Napastnik Geostandard Wrocław. 1
Maciej Szymański Napastnik Hectas. 1
Paweł Kupczyk Napastnik M+W Group The Reds 1
Krzysztof Garczarek Obrońca M.W. Trade 1
Łukasz Bożek Napastnik M.W. Trade 1
Łukasz Makowczyński Obrońca M.W. Trade 1
Damian Więckowski Obrońca M+W Group The Reds 1
Łukasz Sokal Obrońca Schumacher Team 1
Bartłomiej Siorak Napastnik WSOWL. 1
Damian Kurek Napastnik Schumacher Team 1
Grzegorz Jankowski Napastnik WSOWL. 1
Patryk Iwaszkiewicz Napastnik Geostandard Wrocław. 1
Piotr Złomek Obrońca Hectas. 1
Radosław Krzyżak Napastnik WSZiC 1
Karol Olszewski Napastnik WSZiC 1
Maciej Fedyk Obrońca WSZiC 1