tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . M+W Group The Celestes 11 +31 27
2 . Alpine Stars 11 +39 25
3 . Kantor HIT 11 +16 25
4 . Ambar Team Bielawa 11 +26 23
5 . Redeco Team 11 +8 19
6 . Anko Wrocław 11 -8 16
7 . Retne.eu 11 -3 13
8 . Wielka Niewiadoma. 11 -14 12
9 . OKS Sokół Wrocław. 11 -3 11
10 . FC Moose. 11 -9 11
11 . M+W Group Lions Team 11 -34 6
12 . WSOWL 11 -49 1
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Łukasz Majchrowicz Napastnik Retne.eu 24
Kamil Żbik Napastnik Kantor HIT 20
Mateusz Stadnik Napastnik OKS Sokół Wrocław. 19
Adrian Miedziński Obrońca Alpine Stars 17
Bartłomiej Siorak Napastnik WSOWL 15
Sławomir Rup Napastnik Redeco Team 13
Jakub Rejmer Napastnik Alpine Stars 13
Łukasz Szmajda Napastnik Alpine Stars 12
Łukasz Krasiński Napastnik Ambar Team Bielawa 12
Adam Smarzyński Obrońca Wielka Niewiadoma. 12
Andrzej Jaskowski Napastnik Wielka Niewiadoma. 12
Rafał Rorat Obrońca Ambar Team Bielawa 11
Paweł Ujas Napastnik Redeco Team 11
Mateusz Czajka Obrońca Wielka Niewiadoma. 11
Mateusz Dłutowski Obrońca M+W Group The Celestes 10
Kajetan Łątka Napastnik M+W Group The Celestes 10
Tomasz Kozimor Obrońca Redeco Team 10
Ryszard Ciemski Obrońca Ambar Team Bielawa 9
Adrian Kublik Obrońca Anko Wrocław 9
Piotr Drupka Napastnik Kantor HIT 9
Piotr Rybak Napastnik M+W Group Lions Team 9
Kamil Pyzłowski Napastnik Alpine Stars 8
Marek Zając Obrońca Retne.eu 8
Oliwier Goclon Napastnik Anko Wrocław 8
Maciej Banaś Napastnik WSOWL 8
Marek Ludwiczak Obrońca M+W Group The Celestes 8
Jakub Myka Napastnik M+W Group The Celestes 8
Kamil Nowak Obrońca FC Moose. 7
Mateusz Kuriata Obrońca Ambar Team Bielawa 7
Maciej Wójcik Napastnik FC Moose. 7
Wojciech Turkowiak Napastnik OKS Sokół Wrocław. 7
Grzegorz Paukszt Obrońca Alpine Stars 7
Damian Siewierski Napastnik M+W Group The Celestes 7
Witold Krzysztofczyk Obrońca Retne.eu 6
Roman Marchewka Napastnik Kantor HIT 6
Marcin Gołdyń Napastnik Ambar Team Bielawa 6
Marek Kozłowski Obrońca Anko Wrocław 6
Kamil Szymczak Napastnik Alpine Stars 6
Łukasz Szczerbicki Napastnik Wielka Niewiadoma. 6
Łukasz Bielaszka Obrońca Redeco Team 6
Karol Danielik Napastnik M+W Group The Celestes 6
Karol Gajos Napastnik M+W Group The Celestes 6
Radosław Lisowski Napastnik Redeco Team 6
Kamil Mierzwa Obrońca Anko Wrocław 6
Łukasz Borczyński Obrońca Alpine Stars 5
Dawid Włodek Napastnik Ambar Team Bielawa 5
Radosław Piasecki Obrońca M+W Group Lions Team 5
Jarosław Zaborowski Napastnik Ambar Team Bielawa 5
Maciej Rokicki Obrońca Kantor HIT 5
Bartosz Zaborek Napastnik FC Moose. 5
Rafał Rybak Napastnik M+W Group Lions Team 5
Damian Wawrzyniak Obrońca M+W Group Lions Team 5
Michał Krukowski Napastnik WSOWL 4
Andrzej Bąbalicki Napastnik Retne.eu 4
Przemysław Pakulski Obrońca WSOWL 4
Marcin Wiśniewski Obrońca Kantor HIT 4
Adrian Szyngiera Napastnik Kantor HIT 4
Mariusz Żyłka Obrońca Ambar Team Bielawa 4
Sebastian Lewek Napastnik M+W Group Lions Team 4
Tomasz Raczek Obrońca Anko Wrocław 4
Jacek Zdun Napastnik FC Moose. 4
Adam Domek Napastnik FC Moose. 4
Radosław Parossa Bramkarz M+W Group Lions Team 4
Dominik Chwastek Obrońca M+W Group The Celestes 3
Łukasz Mróz Obrońca Retne.eu 3
Paweł Jadach Obrońca Anko Wrocław 3
Jakub Lewalski Napastnik FC Moose. 3
Jacek Bodera Napastnik Anko Wrocław 3
Dariusz Szyngiera Napastnik Kantor HIT 3
Jakub Wróbel Obrońca Redeco Team 3
Michał Śnieżek Obrońca Redeco Team 3
Jarosław Patałuch Obrońca WSOWL 3
Przemysław Ujas Napastnik M+W Group Lions Team 3
Aleksander Styczeń Obrońca Alpine Stars 3
Łukasz Bartosik Napastnik OKS Sokół Wrocław. 2
Marcin Korkosz Obrońca Alpine Stars 2
Dariusz Ślusarek Obrońca Wielka Niewiadoma. 2
Tomasz Żołdak Obrońca OKS Sokół Wrocław. 2
Piotr Zawodny Obrońca Retne.eu 2
Artur Kamiński Obrońca Anko Wrocław 2
Marcin Lament Obrońca Redeco Team 2
Jarosław Przywieczerski Obrońca Retne.eu 2
Daniel Maj Obrońca Kantor HIT 2
Przemysław Stefańczyk Obrońca FC Moose. 2
Dawid Leib Napastnik FC Moose. 2
Łukasz Radzimowski Napastnik WSOWL 2
Seweryn Ślepecki Obrońca Ambar Team Bielawa 2
Radosław Wiaderkiewicz Napastnik M+W Group The Celestes 2
Janusz Kaczmarek Obrońca Ambar Team Bielawa 2
Tomasz Kosztowniak Napastnik Anko Wrocław 1
Tomasz Trebenda Napastnik Wielka Niewiadoma. 1
Mateusz Janas Napastnik OKS Sokół Wrocław. 1
Adrian Charytoniuk Obrońca WSOWL 1
Leszek Mikołajczyk Napastnik M+W Group The Celestes 1
Rafał Boniecki Obrońca WSOWL 1
Rafał Radota Napastnik FC Moose. 1
Zbigniew Zaborowski Obrońca Ambar Team Bielawa 1
Marcin Kopeć Obrońca Ambar Team Bielawa 1
Marek Świder Bramkarz Anko Wrocław 1
Adam Walas Obrońca Redeco Team 1
Rafał Ryglowski Obrońca Retne.eu 1
Tomasz Piasecki Obrońca OKS Sokół Wrocław. 1
Krzysztof Piasecki Obrońca OKS Sokół Wrocław. 1
Arkadiusz Kulikowski Obrońca OKS Sokół Wrocław. 1
Miłosz Urbaś Obrońca WSOWL 1
Adam Grzywacz Obrońca Wielka Niewiadoma. 1
Paweł Kowalski Napastnik M+W Group Lions Team 1
Damian Więckowski Obrońca M+W Group The Celestes 1
Michał Goździk Obrońca M+W Group Lions Team 1
Grzegorz Galas Obrońca M+W Group The Celestes 1