tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . RTV Euro AGD. 11 +66 31
2 . Dolmens. 11 +54 27
3 . Hectas. 11 +22 25
4 . Geostandard Wrocław. 11 +60 23
5 . Best-Com Orange 11 +4 19
6 . Żar Tropików. 11 +5 17
7 . Euro-Tax.pl. 11 -14 14
8 . Zespół Pieśni i Tańca 11 -2 13
9 . Lazy Team 11 -2 12
10 . Ozone. 11 -23 6
11 . Deichmann 11 -69 3
12 . ACN F.C. 11 -101 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej

LISTA STRZELCÓW

Zdjęcie Imię i nazwisko Pozycja Drużyna Gole
Piotr Szczurek Napastnik Geostandard Wrocław. 31
Łukasz Kopyś Napastnik RTV Euro AGD. 25
Dariusz Szulc Obrońca Dolmens. 23
Piotr Kozaczewski Napastnik RTV Euro AGD. 20
Radosław Dudek Napastnik Hectas. 19
Tomasz Maślak Napastnik Hectas. 19
Karol Smok Obrońca Euro-Tax.pl. 16
Damian Magot Obrońca Dolmens. 16
Marek Gawron Napastnik Geostandard Wrocław. 15
Karol Broniarz Napastnik Zespół Pieśni i Tańca 15
Adrian Wełna Obrońca RTV Euro AGD. 14
Paweł Majewski Napastnik Ozone. 14
Jan Gruca Obrońca Żar Tropików. 14
Mariusz Malina Obrońca RTV Euro AGD. 12
Wojciech Pelczar Napastnik Lazy Team 12
Paweł Gorazdowski Obrońca Lazy Team 11
Paweł Pawłowski Napastnik RTV Euro AGD. 11
Łukasz Grzegorzewski Napastnik Ozone. 11
Michał Zdanowski Napastnik Ozone. 11
Mariusz Szczurek Obrońca Geostandard Wrocław. 11
Kamil Mońko Napastnik Geostandard Wrocław. 10
Janusz Adamaszek Napastnik Euro-Tax.pl. 9
Dariusz Polańczyk Obrońca RTV Euro AGD. 9
Rafał Kulesza Obrońca Hectas. 9
Radosław Początek Napastnik Euro-Tax.pl. 9
Robert Puchała Napastnik Zespół Pieśni i Tańca 9
Rafał Góreczny Napastnik ACN F.C. 8
Jan Perucki Obrońca Zespół Pieśni i Tańca 8
Peter Lawless Napastnik ACN F.C. 8
Jarosław Polak Napastnik Żar Tropików. 8
Michał Baranowski Obrońca Best-Com Orange 8
Jakub Fornal Napastnik Best-Com Orange 8
Jacek Puńko Napastnik Best-Com Orange 7
Paweł Brzoza Obrońca Euro-Tax.pl. 7
Marcin Walczak Napastnik Hectas. 7
Wojciech Święcicki Obrońca Lazy Team 7
Robert Pawlak Napastnik Zespół Pieśni i Tańca 6
Seweryn Jański Napastnik Zespół Pieśni i Tańca 6
Marek Tomaszuk Napastnik Ozone. 6
Krzysztof Szczurek Napastnik Geostandard Wrocław. 6
Karol Dąbrowski Obrońca Dolmens. 6
Mieszko Jędryka Obrońca Best-Com Orange 6
Tomasz Apicionek Obrońca Best-Com Orange 6
Łukasz Barcikowski Napastnik Żar Tropików. 6
Waldemar Zubik Napastnik Żar Tropików. 5
Michał Sroka Napastnik Dolmens. 5
Michał Leja Napastnik Geostandard Wrocław. 5
Marcin Musielak Napastnik Deichmann 5
Piotr Magot Pomocnik Dolmens. 5
Wojciech Gradowski Napastnik Geostandard Wrocław. 5
Bartosz Lengowski Napastnik Ozone. 5
Marcin Wiktorowski Napastnik Zespół Pieśni i Tańca 5
Krzysztof Kaziura Napastnik Lazy Team 5
Marcin Świeściak Bramkarz Dolmens. 5
Tadeusz Pindera Napastnik Lazy Team 4
Arfan Ibrahima Sane Napastnik ACN F.C. 4
Bartosz Michalik Napastnik Lazy Team 4
Maciej Koła Obrońca Zespół Pieśni i Tańca 4
Marcin Żal Obrońca Hectas. 4
Karzysztof Latocha Obrońca Ozone. 4
Tomasz Głodek Obrońca Geostandard Wrocław. 4
Maciej Magot Pomocnik Dolmens. 4
Paweł Jaworski Obrońca Deichmann 4
Maciej Smok Obrońca Euro-Tax.pl. 4
Mateusz Miara Napastnik Żar Tropików. 4
Adrian Świtoń Obrońca Dolmens. 4
Robert Pudlik Obrońca Best-Com Orange 3
Marcin Szymański Napastnik Best-Com Orange 3
Michał Mielcarski Obrońca Deichmann 3
Robert Jaworski Obrońca Deichmann 3
Daniel Janikowski Obrońca Deichmann 3
Adrian Jędryka Napastnik Best-Com Orange 3
Tomasz Kowalczyk Pomocnik Dolmens. 3
Adam Skowyra Obrońca Hectas. 3
Marcin Milczanowski Obrońca Zespół Pieśni i Tańca 3
Krzysztof Wilgan Obrońca ACN F.C. 3
Jose Maria Bayo Napastnik ACN F.C. 2
Gueton Sanchez-Pinto Napastnik ACN F.C. 2
Jakub Masztalerz Bramkarz Zespół Pieśni i Tańca 2
Mirosław Klekowski Napastnik Żar Tropików. 2
Paweł Pawłowski Napastnik Deichmann 2
Michał Kupczak Napastnik Euro-Tax.pl. 2
Paweł Cholewa Obrońca Lazy Team 2
Daniel Kaczmarczyk Obrońca Lazy Team 2
Marcin Filipiak Napastnik Dolmens. 2
Sylwester Furmanek Obrońca Euro-Tax.pl. 2
Daniel Latusek Napastnik Dolmens. 2
Bartosz Szewczyk Obrońca Żar Tropików. 2
Grzegorz Herman Obrońca Best-Com Orange 2
Michał Furmanek Napastnik Ozone. 1
Rafał Stachyra Napastnik Best-Com Orange 1
Dawid Huptaś Napastnik Hectas. 1
Mariusz Stadnicki Obrońca Ozone. 1
Mateusz Solecki Obrońca Ozone. 1
Kamil Adamiszyn Bramkarz Geostandard Wrocław. 1
Grzegorz Kowalczuk Obrońca Deichmann 1
Bartosz Rutkiewicz Napastnik Deichmann 1
Piotr Zdrojewski Napastnik Deichmann 1
Kamil Wachał Bramkarz Dolmens. 1
Łukasz Król Obrońca Geostandard Wrocław. 1
Stanisław Iwaszkiewicz Obrońca Geostandard Wrocław. 1
Marek Świeboda Obrońca Ozone. 1
Adam Zając Pomocnik Hectas. 1
Błażej Stopka Obrońca RTV Euro AGD. 1
Jacek Trawiński Obrońca Żar Tropików. 1
Michał Chwiejczak Napastnik Lazy Team 1
Wojciech Milewski Napastnik Żar Tropików. 1
Jacek Nosewicz Obrońca Zespół Pieśni i Tańca 1
Kamil Kawałko Napastnik ACN F.C. 1

PARTNERZY I SPONSORZY